Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

Hlasujte pre nás v ankete ShopRoku 2016!

Tento rok sa už po ôsmykrát vyhlasuje súťaž SHOPROKU 2016. Jej cieľom je nájsť najkvalitnejší, najpopulárnejší a najzaujímavejší e-shop na slovenskom internete pre rok 2016. Rozhodli sme sa za náš e-shop zúčastniť tiež a budeme nesmierne radi za Vašu pomoc a podporu.

V prvej kategórii – Cene kvality nám dávate hlas po celý rok. Ďakujeme.

Anketa má dve hlavné kategórie – prvou je Cena kvality, kde najkvalitnějšie e-shopy vyberáte vy sami priamo na stránkách Heuréky. Do hodnotenia obchodov Overené zákazníkmi sme zapojení i my medzi predajcami kontaktných šošoviek. Vyjadrené číslom – 97 % z Vás odporúča náš e-shop svojim známym! Ďakujeme.

Druhá kategorie Cena popularity

Prvú kategóriu síce internetová verejnosť hlasovaním ovplyvniť nemôže, zato druhú – Cenu popularity má vo svojich rukách. Hlasovať môže ktokoľvek, kto má prístup na internet a chce podporiť svoj obľúbený obchod. Rozhodnúť môže každý hlas.

Hlasujte v ankete ShopRoku2016

A preto, ak ste s nami spokojní, dajte nám Váš hlas. Dávate nám tak najavo, že „TO“ robíme dobre. A budeme sa snažiť aj naďalej vychádzať Vám v ústrety, ponúkať ten najlepší tovar za najnižšie ceny s nadštandardnými službami. Budeme radi, keď nás podporíte a dáte nám hlas. Čas máte od 1.12.2016 do 28.2.2017.

Ďakujeme Vám za celý tím Vašešošovky.sk!

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

 • Pepa

  Vašešovky

  Odpovedať
  • Andrea
   Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Váš komentár. Ak by ste za náš e-shop chceli hlasovať,
   prosím kliknite na tlačidlo „Hlasovať“ – obrázok v poslednom
   odstavci blogu. Ďakujeme ! Andrea


   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Najviac predávané produkty