Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

Súťaž VašeŠošovky - Lentiamo Makeup Awards 2018

Najväčšia súťaž Halloweenu 2018 v líčení začína 10. septembra a končí 31. októbra 2018. Hľadáme najkreatívnejšie premeny.

Zapojte sa a máte šancu vyhrať:

 • 1. miesto = 1000 €
 • 2. mieesto = 500 €
 • 3. miesto = 250 €

Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách. Nižšie nájdete viac informácií o tom, ako sa zapojiť.

1. KOLO

Od 10. septembra do 23. septembra sa môže do súťaže prihlásiť každý vytvorením akejkoľvek masky líčením. Nemusí mať halloweensky námet, je však preferovaný. Do súťaže sa zapojíte tým, že jednoducho vložíte fotografiu svojej masky/líčenia na svoj verejný instagramový účet a označíte ju hashtagom: #LentiamoAwards & @lentiamo. Ak máte na svojom účte youtube video, môžete sa s ním zúčastniť tiež rovnakým hashtagom a/alebo nás spomenúť a poslať nám odkaz!

10 najlepších masiek, ktoré postúpia do druhého kola, vyberie špeciálna porota zostavená z tímu VašeŠošovky.

2. KOLO

Od 1. do 8. októbra vy, najlepší desiati, vymyslite a vytvorte novú masku alebo líčenie s nasadenými farebnými či crazy kontaktnými šošovkami a pošlite nám ich fotografiu alebo video do 8. októbra. Materiály od TOP 10 umelcov nahráme na našu stránku 9. októbra 2018, kde budú môcť pre svoju najobľúbenejšiu masku hlasovať tisíce ľudí. Poradie troch výhercov určí počet hlasov dňa 31. októbra 2018.

Stojí to za to aj pre hlasujúcich, pretože každý, kto bude hlasovať, od nás obdrží kupón na 15 % zľavu na nákup crazy kontaktných šošoviek v našom e-shope!

Podmienky a pravidlá súťaže:

 • Súťaž organizuje spoločnosť Lentiamo s. r. o. a jej spriaznené webové stránky, prebieha v 15 rôznych krajinách súčasne a celkovo budú vyhlásení 3 výhercovia. Súťaž je prezentovaná na Facebooku a Instagrame a nie je žiadnym spôsobom Facebookom alebo Instagramom sponzorovaná.
 • Súťaž začína 10. septembra a končí 31. októbra.
 • Výherca bude vyhlásený do 3 pracovných dní od ukončenia súťaže.
 • Cena bude výhercovi zaslaná bankovým prevodom. Výherca musí byť schopný poskytnúť nám podrobnosti o svojom bankovom účte pre možnosť realizácie predania výhry.
 • Mena celkovej výhry je v EUR, ak je mena banky výhercu iná ako EUR, môže byť namiesto výhry v EUR zaslaná ekvivalentná hodnota výhry v miestnej mene banky výhercu.
 • Postupujúce masky budú posudzované z hľadiska originality, kreativity a hlasovania užívateľov.
 • Povolený je iba jeden hlas na jednu IP adresu.
 • Fotografie/videá budú posudzované podľa miery umeleckého zhotovenia, talentu, prezentácie a kvality fotografie/videa.
 • Účastníkom zostávajú osobnostné autorské práva k odoslaným príspevkom, avšak udeľujú organizátorovi celosvetovú výhradnú licenciu k majetkovým autorským právam za ďalej uvedeným účelom a najmä súhlasia s právom organizátora príspevky upravovať, zverejniť a použiť každý príspevok v akomkoľvek médiu na reklamné a marketingové účely. Organizátor si vyhradzuje právo zverejniť príspevky (vrátane ich častí), čo však samo o sebe neznamená, že účastník súťaže získal cenu.
 • Aby sa mohol účastník do súťaže zapojiť, musí mať v čase konania súťaže 18 rokov a viac.
 • Hlasujúci vyhrajú automaticky zľavový voucher na zľavu 15 % na crazy farebné kontaktné šošovky.
 • Organizátor si výslovne vyhradzuje právo ukončiť či zrušiť súťaž bez predchádzajúceho upozornenia a bez uvedenia dôvodu. Platí to najmä pre akékoľvek dôvody, ktoré by mohli narušiť alebo zabrániť korektnému priebehu súťaže.
Celý tím Vašešošovky a Lentiamo vám želá veľa šťastia a zábavy! #LentiamoAwards


Last update: 28.11.2018

A teraz … radi by sme vám predstavili 3 víťazov našej súťaže LentiamoAwards 2018. Srdečne blahoželáme!!:

 1. miesto @chaokomakera zo Španielska
 2. miesto @mirellamareva z Bulharska
 3. miesto @denuuusik zo Slovenska

Ďakujeme všetkým za účasť, za hlasovanie a za zdieľanie, vďaka ktorému mala súťaž taký úspech! Zostaňte naladení na novú súťaž v budúcom roku!

Lentiamo Awards Winners

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty