Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Sprievodca najpredávanejšími slnečnými okuliarmi

Ray-Ban, Emporio Armani, Oakley, Gucci. Ktoré značkové slnečné okuliare ste si najviac obľúbili v roku 2017? Máme pre vás TOP 10 najpredávanejších slnečných okuliarov minulého roka. Nechajte sa inšpirovať.

Nie je náhoda, že prvých 8 miest obsadila značka Ray-Ban. Táto značka je ikonou na trhu s okuliarmi a ponúka mnoho modelových radov rámov, ktoré sú populárne naprieč generáciami po celom svete. Je to takmer 100 rokov, odkedy uzreli tieto okuliare svetlo sveta a postupne sa stali nevyhnutným módnym doplnkom hollywoodskych hviezd a celebrít vôbec. Vo filme „Raňajky u Tiffanyho“ sa cez ne dívala Audrey Hepburnová. Mužov v čiernom chránili pred vymazaním pamäte. V Top Gun ich nosil Tom Cruise, zahrali si aj v Matrixe. Obľúbil si ich tiež James Bond. Nečudo, že sú obľúbeným doplnkom aj našich zákazníkov.

A teraz už k samotnému rebríčku najpredávanejších modelov:

#1: Ray-Ban Erika RB 4171 622/8G 54

Kolekcia Erika je klasická, ale ojedinelá. Unisex plastové okuliare v čiernej farbe majú originálny, v súčasnosti veľmi moderný zámkový nosník. Sklá sú tónované v sivej farbe. Okuliare pristanú oválnemu, hranatému aj trojuholníkovému typu tváre. V novinkách roku 2018 ich pochopiteľne opäť objavíte.

oval face

#2: Ray-Ban Erika RB 4171 865/13 54

Unisex plastové okuliare v hnedej farbe, ktoré majú opäť originálny, v súčasnosti veľmi moderný zámkový nosník. Sklá sú tónované v hnedej farbe. Okuliare pristanú oválnemu, hranatému aj trojuholníkovému typu tváre.

oval face

#3: Ray-Ban Justin RB 4165 601/8G 54

Unisex plastové slnečné okuliare matnej čiernej farby s tónovanými sklami v sivom zafarbení s postupným prechodom. Modely z kolekcie Justin majú klasický tvar Wayfarer, líšia sa však väčšími sklami. Pristanú každému typu tváre.

oval face

#4: Ray-Ban Erika RB 4171 600068 54

Štýlové unisex okuliare s oblým rámom a kategóriou skiel so slnečným filtrom 3, ktorý je pre letné nosenie vôbec najpoužívanejší. Šedoružové sklá majú okrúhly tvar a spolu s tenkými kovovými stranicami pôsobia zaujímavo a extravagantne. Okuliare pristanú oválnemu alebo trojuholníkovému typu tváre.

oval face

#5: Ray-Ban Round Metal RB 3447 001 50

Ikonické slnečné okuliare z legendárneho radu Round. Tento typ rámov je po sérii Wayfarer druhý najobľúbenejší. Okrúhle zelené sklá v kombinácii so zlatou farbou vytvárajú magickú kombináciu. Okuliare pristanú hranatému, oválnemu aj trojuholníkovému typu tváre. Práve tieto Ray-Bany boli obľúbené hudobnými hviezdami šesťdesiatych rokov.

oval face

#6: Ray-Ban Chris RB 4187 622/8G 54

Slnečné okuliare z inovovanej rady Chris, ktorá nadvädzuje na najslávnejšie modely značky. Sú vyrobené z matného plastového materiálu v čiernej farbe v kombinácii s kovovými stranicami. Sklá sú tónované v sivom zafarbení. Dizajnovo mimoriadne vydarený kúsok. Okuliare pristanú hranatému, oválnemu alebo trojuholníkovému typu tváre.

oval face

#7: Ray-Ban RB 4147 710/51 60

Nadčasové slnečné okuliare s kovovým detailom na očnici. Hnedé oválne sklá s postupným prechodom výborne korešpondujú s farebne vyladeným rámom. Tieto okuliare vyniknú najmä na hranatom alebo oválnom type tváre. Jeden z najobľúbenejších letných modelov.

oval face

#8: Ray-Ban Jackie Ohh RB 4101 860/51 58

Tvar okuliarov z kolekcie Jackie Ohh je inšpirovaný 60. rokmi, atribútmi týchto okuliarov sú jemnosť a luxus. Okuliare sú vyrobené z plastového materiálu vo fialovo-hnedej farbe s hnedými tónovanými sklami. Tieto okuliare pristanú najmä hranatému alebo oválnemu typu tváre.

oval face

Ďalšie miesta obsadili okuliare Armani a Gucci:

#9: Emporio Armani EA 4033 5229/T3 56

Značkové slnečné okuliare z kolekcie módneho návrhára Emporio Armani sú luxusným, kvalitným a štýlovým módnym doplnkom a zároveň spoľahlivou ochranou vášho zraku. Okuliare z plastového materiálu v kombinácii čiernej a sivej farby sú určené predovšetkým pre mužov a predstavujú jednoduchosť a eleganciu. Okuliare skvele pristanú takmer každému typu tváre, najviac však okrúhlemu.

oval face

#10: Gucci GG 4250/N/S (J5G/ED)

Módne slnečné okuliare svetovo preslávenej módnej značky GUCCI. Dámske slnečné okuliare s kovovým rámom zlatej farby, hnedými tónovanými sklami a s ozdobným prvkom na stranici. Elegantné a štýlové okuliare. Tento tvar najviac pristane srdcovitému typu tváre.

oval face

Vybrali by ste si iné slnečné okuliare? Prezrite si kompletnú ponuku v e-shope. Ak neviete, aký tvar slnečných okuliarov vybrať, inšpirujte sa našimi tipmi, poradíme vám tu.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty