Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

5 tipov: Nakupujte na Black Friday ako profesionál!

Napísal/a: Lentiamo 31. 10. 2019

Kto by nemal rád Black Friday? Žiadny iný deň v roku nám nesľubuje také úžasné zľavy a neumožňuje nám získať vytúžené prudukty za mimoriadne znížené ceny.

Skutočne však kupujeme iba veci, ktoré potrebujeme, alebo ktoré sme dlho hľadali? Alebo je Black Friday iba deň, ktorý nás navádza zbytočne mínať peniaze?

Buďte ostražití, pretože je naozaj ľahké prestať sa sústrediť na to, čo si kúpiť potrebujete, a čo naopak nie. Vašešošovky pre vás pripravili 5 tipov, podľa ktorých budete na Black Friday a Cyber Monday nakupovať ako profesionál.

 1. Kúpte si to, čo skutočne chcete a potrebujete

  Nakupujte veci, ktoré skutočne potrebujete alebo ste už dlho hľadali a chceli. Patria sem obvyklé položky, ako napr kontaktné šošovky a roztoky na šošovky, ktoré môžete počas Black Friday kúpiť za bezkonkurenčné ceny.

  Je tiež rozumné využiť Black Friday ako dobrú príležitosť na vianočné nákupy, napríklad luxusných slnečných alebo dioptrických okuliarov ako darčekov pre svojich milovaných – alebo aj pre seba.
 2. Prihláste sa k odoberaniu noviniek

  Najlepšie ponuky vám môže priniesť práve to. Ak sa prihlásite k odoberaniu noviniek, môžete získať ponuky ešte predtým, než budú zverejnené. Obvykle sa zameriavajú na verných zákazníkov.

  Napríklad na VašeŠošovky.sk naši verní zákazníci môžu získať výhodné ponuky Black Friday už deň pred oficiálnym začiatkom.

  Takto je možné zabezpečiť, že bude tovar na sklade k dispozícii. Premýšľajte o tom ako o prioritnom odbavení na letisku. Príjemné, však? Volá sa to VIP.
 3. Urobte si zoznam

  Vytvorte si dopredu zoznam vecí, ktoré skutočne potrebujete kúpiť. Nechoďte na webové stránky len tak a nezačnite prezeraním tovaru – pravdepodobne tak skončíte nakupovaním vecí, ktoré vôbec nepotrebujete.

  Nákupom nového hriankovača za 30 € namiesto 60 € neušetríte, ale zbytočne miniete 30 €.
 4. Stanovte si rozpočet

  Vytvorenie zoznamu je skvelé, ale ak nemáte rozpočet, väčšinou miniete veľa peňazí. Najhoršie je, že celý rozpočet miniete ešte skôr, ako kúpite všetky veci z vášho zoznamu. Uprednostnite teda to, čo je dôležitejšie – určite si priority.
 5. Online vs. offline

  Ak sa necitíte na čakanie v dlhých radoch, tlačenie sa v davoch v obchodoch a chcete predísť sklamaniu, že práve tovar, ktorý potrebujete, v obchode nakoniec ani nenájdete, nakupovanie online je skvelou alternatívou.

  Veď čo môže poraziť nakupovanie v pyžame, spríjemnené zababušením sa do obľúbenej prikrývky a popíjaním horúcej čokolády?

Teraz viete, ako nakupovať ako profesionál. Užite si nakupovanie počas Black Friday a Cyber Monday!

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty