Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

7 dôvodov, prečo sú nové okuliare ideálnym vianočným darčekom

Jakub Odcházel, DiS.

Z lekárskeho hľadiska skontroloval/a: Jakub Odcházel, DiS., Vedúci siete optík, 7. 12. 2020. Napísal/a: Lentiamo

Vaše súčasné okuliare, alebo okuliare vášho blízkeho majú už najlepšie dni za sebou a potrebujú vymeniť? Potom je čas na okuliare nové.

Teraz, ešte predzým, ako si pomyslíte, že okuliare ako vianočný darček nepripadajú do úvahy, prečítajte si našich 7 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť dioptrické okuliare ako kvalitný darček pre seba alebo svojich blízkych.

Prečo sú nové okuliare dokonalým darčekom?

 • Nový rok, nové okuliare

  Ako všetci vieme, Vianoce sú koncom roka. Perfektná príležitosť rozlúčiť sa so starými a rozbitými predmetmi a nahradiť ich vysokokvalitnými výrobkami. To platí aj pre okuliare. Prečo nevyužiť Vianoce na nákup elegantných nových okuliarov, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám a vkusu?

 • Okuliare na počítač sú v roku 2021 nevyhnutnosťou

  Či už ich nazývame okuliare proti modrému svetlu alebo počítačové okuliare – všetky blokujú alebo filtrujú modré svetlo, ktoré vyžarujú digitálne obrazovky.

  Bez ochrany modré svetlo z obrazovky prenikne nerušene do našej rohovky a sietnice a vedie k unaveným očiam, bolestiam hlavy, rozmazanému videniu a prípadne aj nespavosti.

  Okuliare na počítač poskytujú okamžitú úľavu a umožňujú vám naďalej používať počítač, mobilný telefón a televízor tak dlho, ako chcete. Na VašeŠošovky môžete počas zadávania objednávky jednoducho ku svojim novým okuliarom pridať filter modrého svetla.

 • Nový predpis na okuliare vyžaduje nové šošovky

  Tvar vašich očí a miera vašej poruchy zraku sa môžu časom meniť. Ak ste teda už dlhšiu dobu neabsolvovali vyšetrenie zraku, môže sa stať, že vaše staré okuliare už nemajú dioptrie, ktoré vaše oči potrebujú.

  Mierny rozdiel medzi zrakovou ostrosťou a okuliarovými šošovkami, ktoré nosíte, môže nielen dlhodobo poškodiť vaše oči, ale môže tiež zhoršiť vašu poruchu zraku. Okrem toho sa môžete pri šoférovaní alebo lyžovaní s nasadenými okuliarmi vystaviť riziku.

  Mali by ste preto zvážiť absolvovanie vyšetrenia zraku aspoň raz za dva roky, aby ste určili svoje súčasné hodnoty dioptrií.
 • Nákup okuliarov online je rýchly a jednoduchý

  Najmä ak si chcete dať vianočný darček, je dobrý nápad kúpiť si značkové okuliare online. Ak chcete zistiť svoje parametre, navštívte optiku, kde vám zrak vyšetria (ako je opísané vyššie), alebo sa pozrite na svoj predpis na okuliare, resp. okuliarové šošovky.

  Ak si objednávate okuliare online, vyberáte

  1. typ vašej poruchy zraku (krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť)
  2. požadovanú povrchovú úpravu okuliarových šošoviek (antireflexnú, hydrofóbnu alebo s filtrom modrého svetla)
  3. parametre (dioptriu, cylinder, os a rozostup zreníc)
  4. a požadovaný index (hrúbka a UV ochrana šošovky)

  Nové okuliare potom v našich priestoroch vyrobia optici VašeŠošovky a pošlú vám ich s poštovným zdarma. Jednoduché, však?

  ako nakupovať okuliare online na VašeŠošovky
 • Nové okuliare sú vysokokvalitným darčekom s dlhou životnosťou

  Okuliare sú skutočne luxusným darčekom. Rámy svetoznámych značiek ako Emporio Armani, Michael Kors, Dior alebo Ray-Ban vyzerajú nielen úžasne elegantne, ale sú tiež odolnými a stabilnými spoločníkmi pri vašich každodenných dobrodružstvách, ktoré vás budú dlho baviť. Prečo teda tento rok nedarovať vynikajúce videnie ako vianočný darček?
 • Poškriabané šošovky sú nepekné a nebezpečné

  Vaše okuliare alebo okuliare vášho blízkeho sú používané už mnoho rokov a vykazujú značné známky opotrebovania? Potom je čas na nové okuliare. Škrabance vyzerajú nepekne, sú však aj znakom nedostatočnej odolnosti proti nárazu. To môže byť obzvlášť nebezpečné pri športe, keď vám malé odrazené kamienky narazia do okuliarových šošoviek.

  Uistite sa preto, že vaše nové okuliare sú vyrobené z polykarbonátových šošoviek z mimoriadne pevného plastu, ktorý prakticky nič neváži.
 • Nové okuliare sú módnym vylepšením

  Samotná technológia nemôže zaručiť dokonalé okuliare. Vaše nové okuliare by samozrejme mali tiež vyzerať skvele a lichotiť vašej tvári. Naše video vám preto ukáže, aké sú typy tváre, ako zistiť ten svoj, a aké okuliare vašej tvári pristanú.


  Úplne nové okuliare sú navyše úžasným spôsobom, ako reagovať na najnovšie trendy. Čo tak mestské kovové okuliare, okuliare s drôteným rámom alebo rámy zo 70. rokov s decentným dizajnom v tvare mačacieho oka?

Boli pre vás tipy dostatočne inšpiratívne? Potom si prezrite veľký výber značkových okuliarov na VašeŠošovky a vyberte so svoje nové okuliare online.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty