Prihlásenie

5 tipov, ako vytvoriť originálny darčekový voucher pre vašich blízkych

/

Napísal/a: Maria Chiara Tarsia 9. 6. 2022

Online vouchery patria v poslednej dobe k najobľúbenejším darčekom. A niet čudo. Kúpite ich ľavou zadnou, dorazia raz dva, a navyše - obdarovaný si môže sám vybrať, ktorý darček mu padne do oka. A to všetko platí aj o darčekovom voucheri od Lentiamo, ktorý zakúpite v našom e-shope! 

 

Nie je poukaz ako poukaz

Je pravda, že niekomu môžu darčekové vouchery pripadať trochu neosobné. Pripravili sme pre vás preto 5 tipov na DIY (= do it yourself alebo "vyrobte si sami") darčekové poukazy, ktoré budú tak originálne, že u vašich blízkych zožnú zaručený úspech – a vy ušetríte nielen za tlač, ale budete šetriť aj prírodu. Ako na to?

1. Kúpte darčekový poukaz Lentiamo s požadovanou hodnotou
2. Nechajte si ho zaslať na svoj e-mail
3. Kód, ktorý vám e-mailom príde, potom napíšte na vami vytvorený voucher

 

1. Zaostrené na humor

Predpokladáte, že bude darčekový poukaz slúžiť na nákup dioptrických okuliarov? Skúste ho pojať vtipne a na jeho prednú stranu nakreslite zmenšený variant starej známej čítacej tabule z ordinácie očného lekára. Na druhú stranu potom napíšte osobný odkaz a pridajte kód, ktorý ste po zakúpení voucheru dostali e-mailom. A je to!

 

2. Pre veľkých čitateľov

Používa váš blízky okuliare najčastejšie na čítanie? Vytvorte mu poukaz, ktorý jeho čitateľskú vášeň podčiarkne. Na jeho výrobu môžete zrecyklovať staré časopisy alebo knihy – stačí z ich stránok poskladať malú obálku, do ktorej vložíte ručne písaný odkaz s kódom voucheru. Alebo môžete výstrižkami z knihy polepiť jednu stranu pohľadnice a venovanie napísať na tú druhú.

 

3. Kameň, nožnice, papier

Máte chuť pustiť sa do niečoho náročnejšieho? Čo tak si vystrihnúť voucher v tvare okuliarov! Budete potrebovať len výkres, ceruzku na predkreslenie tvaru, nožnice, fixky alebo iné farbičky – a hlavne pevnú ruku. Vytvoriť môžete okuliare slnečné aj dioptrické, akú ale vyberiete značku, to už necháme na vás.

 

4. Pusťte k tomu deti

Len málokto má väčšiu fantáziu ako deti. Tak ich nechajte úradovať a poproste ich, aby vám nakreslili obrázok na jasne danú tému: oči, okuliare, zrak ... Z ich výtvorov potom môžete vytvoriť originálny a rozkošný darčekový poukaz, ktorý poteší predovšetkým mamičky, oteckov, babky aj dedkov.

 

5. Nechajte sa inšpirovať

Ak ste stále nenašli tip, ktorý by vás zaujal, nezúfajte! Na internete nájdete nielen ďalšiu inšpiráciu na DIY vouchery, ale aj mnoho webových stránok, kde si môžete zadarmo a za pár klikov vytvoriť darčekový poukaz a napísať doň osobné venovanie aj s kódom voucheru od Lentiamo. Tak do toho!

 

Premýšľate, či je voucher z Lentiamo pre vašich blízkych to pravé? Pozrite sa na široký výber našich dioptrických okuliarov, slnečných okuliarov a kontaktných šošoviek za skvelé ceny… a uvidíte.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty