Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

Predstavujeme sa: Peter Purdeš, pricing špecialista

Pochádza z Prešova, pracovné skúsenosti zbieral v Brne, dnes žije a pracuje v Prahe – pre nás. Volá sa Peter Purdeš a jeho práca má jediný cieľ – upravovať ceny všetkých našich európskych e-shopov tak, aby boli čo najlepšie pre vás (a áno, aj pre nás). Keď práve nepracuje, behá, varí a chodí do divadla. Zoznámte sa.

Päť otázok pre Petra

Prvá otázka nemôže znieť inak: Kto a odkiaľ si a ako ťa priviedla tvoja cesta do Maternie? Pochádzam zo Slovenska z Prešova, kde som vyrástol, vyštudoval, a prvýkrát tiež prišiel do styku s marketingom, okolo ktorého sa pracovne pohybujem dodnes. Prvé marketingové skúsenosti som získal ešte v Prešove, neskôr v Brne, a nakoniec v Prahe, kde som sa dozvedel aj o Maternii. A potom už len stačilo dať o sebe vedieť vo vhodný okamih.

Vieme o tebe, že si nejaký čas pracoval v mimoškolskom vzdelávaní. Platí podľa teba, že „človek sa učí celý život"? A ako si doplňuješ vzdelanie ty?
Áno, je to pravda, v segmente mimoškolského vzdelávania som chvíľu pôsobil, a áno, úslovie „človek sa učí celý život" rozhodne platí. Vždy rozhoduje, či je človek ochotný urobiť o krok navyše. Podľa mňa je v živote vždy možnosť zlepšovať sa a posúvať sa ďalej. A presne toto múdro sme sa snažili študentom odovzdať. A riadim sa ním aj ja.

Pricing špecialista. To nie je úplne obvyklá pracovná pozícia. Čo u nás máš na starosti a ako vyzerá tvoj pracovný deň?
Moja práca? Snažím sa, aby sme každý deň mali najlepšie ceny pre našich zákazníkov. Žiadny môj deň nie je úplne rovnaký, ale keby som ho mal zhrnúť, začínam kontrolou cien, kontrolou predajnosti našich produktov a skladov vo všetkých našich 15 európskych e-shopoch. Na základe toho prispôsobím a upravím ceny, aby boli čo najvýhodnejšie pre zákazníkov.

Basket, beh a varenie – tvoje koníčky sa výborne dopĺňajú. Máš aj ďalšie, a ktorý z nich je top?
Samozrejme mám koníčkov viac, ale bohužiaľ na ne momentálne nemám dostatok času. Veľmi rád čítam a chodím do divadla.

Tradične na záver, keby si mal v piatich slovách pozvať zákazníkov na VašeŠošovky.sk – aké slová zaznejú? Vyskúšajte nákup šošoviek u nás, a už nikdy nebudete chcieť nakúpiť inde. Viem, že je to viac ako 5 slov, ale je to pravda.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty