Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

Škodia farebné šošovky vašim očiam?

Pravdepodobne ste už počuli alebo videli na internete, že farebné kontaktné šošovky sú škodlivé. Je to ale pravda, alebo lož? V Lentiamo vám podrobne vysvetlíme, ako nakupovať farebné kontaktné šošovky šošovky pre seba alebo ako súčasť maškarného kostýmu pre vaše deti.

Chcete poznať všetky podrobnosti? Ako popredný online predajca optických pomôcok si kladieme za cieľ, aby naši zákazníci používali výrobky na starostlivosť o oči zodpovedne. Poďme sa pozrieť, či sú farebné kontaktné šošovky skutočne škodlivé.

Čo sa stane, keď budete nosiť farebné kontaktné šošovky?

Pri používaní akéhokoľvek výrobku, ktorý prichádza do priameho kontaktu s okom, ako je to aj v tomto prípade, by ste mali skontrolovať jeho kvalitu. Nezabúdajte, že sa jedná o jednu z najcitlivejších častí tela a že akékoľvek nesprávne použitie by mohlo spôsobiť očné problémy, ako je napríklad zápal rohovky.

Veľmi často sú farebné kontaktné šošovky využívané deťmi počas rôznych osláv ako je napríklad Halloween. Takéto kontaktné šošovky sú obvykle určené na príležitostné použitie, pretože ich jediným účelom je nosenie po určitú dobu a po niekoľkých hodinách ich vyhodiť. V spoločnosti Lentiamo trváme na kontrole ich kvality a výrobných materiálov. Pokiaľ ich nie je možné priradiť k žiadnemu výrobcovi, môžeme potvrdiť, že farebné kontaktné šošovky sú pre oči škodlivé.

Zelené kontaktné šošovky

Všeobecné rady na nosenie farebných kontaktných šošoviek

V dôsledku rôznych prípadov a situácií vyvolávajú farebné kontaktné šošovky skôr negatívne názory u mnohých očných špecialistov. Nie je to prekvapujúce, pretože existuje mnoho zariadení, ktoré predávajú farebné kontaktné šošovky bez riadneho povolenia a bez poskytnutia informácií o potrebných bezpečnostných opatreniach.

To však neznamená, že všetky farebné kontaktné šošovky sú zlé. Môžete si ľahko urobiť prieskum v kamenných aj internetových obchodoch a zistíte, že existujú farebné kontaktné šošovky na predpis, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú schválené Európskou úniou.

Našťastie pre vás máme dobré správy. Kvalitné farebné kontaktné šošovky nájdete na našich webových stránkach. Pri prehliadaní nášho internetového obchodu nájdete rôzne možnosti od uznávaných výrobcov, ako sú napr. Alcon, alebo ColourVUE, a ďalší.

Na záver je možné konštatovať, že farebné kontaktné šošovky môžu škodiť, ak by mohli ohroziť zdravie vašich očí alebo očí vašich detí. Je veľmi dôležité vždy skontrolovať, či sú zakúpené výrobky kvalitné. Rovnako ako u všetkého ostatného platí, že lacné sa nie vždy oplatí, a to pre vás nechceme.

Dajte svojim očiam nový odtieň s Lentiamo farebnými šošovkami

Teraz, keď sme objasnili fámy o tom, či sú farebné kontaktné šošovky škodlivé, chceme vám ponúknuť možnosť, ktorá vás nebude stáť ani o korunu navyše a ani nijako neohrozí vaše zdravie. V Lentiamo, máme produkty až o 50% lacnejšie v porovnaní s kamennými optikami, pretože veríme, že starostlivosť o vaše oči by nemala byť luxusom.

Zabudnite na zbytočné dodatočné výdavky, na ktoré narazíte v každom inom obchode. Sme jasným dôkazom, že si môžete kúpiť kvalitné značkové farebné kontaktné šošovky za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Ak potrebujete aj ďalšie produkty z našej ponuky starostlivosti o oči, odporúčame naplniť nákupný košík všetkým, čo čoskoro využijete, pretože doprava je pre objednávky nad 60 EUR zadarmo. Zakúpiť farebné kontaktné šošovky v Lentiamo nie je nikdy zlá voľba!

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty