Prihlásenie

Bude vás zaujímať: Školili sme sa za vás

Poznať produkt, vedieť, ako sa používa, dokázať odpovedať na každú otázku. Presne to sú podľa nás tri piliere zákazníckeho servisu každej firmy. Aj preto sme si pozvali zástupcu jednej z najväčších šošovkárskych spoločností na svete. Máme tu pre vás stručné zhrnutie akcie „Alcon nás školí“.

Novinkou, ktorú sme mali možnosť detailne spoznať, sú šošovky Air Optix Plus Hydraglyde – tieto používajú ako prvé a zatiaľ jediné šošovky vôbec zvlhčujúcu technológiu HydraGlyde Moisture Matrix, s ktorou sú šošovky rovnomerne hydratované celý deň aj pri nosení v náročnejšom prostredí. Čo nás veľmi zaujalo – šošovky s Hydraglyde je možné príležitostne nosiť až 6 dní nepretržite. To sa môže hodiť napríklad počas kratšej dovolenky.

Pokiaľ hľadáte šošovky, ktoré sa dajú nosiť v kuse dlhšie ako pár dní, zaujmú vás šošovky Air Optix Night & Day Aqua na kontinuálne nosenie. Sú určené na mesačné kontinuálne nosenie a majú všetko, čo od kontinuálnych šošoviek očakávate – výborne zvlhčujú, v očiach nepália, nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Pokiaľ chcete vidieť jasne a ostro hneď ráno po prebudení, nie je čo riešiť.

Na programe stretnutia bol i praktický workshop – naučili sme sa, ako správne pracovať s peroxidovými roztokmi Alcon

Pop case

Máte otázku? Pýtajte sa.

Dozvedeli sme sa skutočne veľa. A radi nové znalosti poskytneme ďalej. Trebárs aj hneď. Máte otázku o novinkách z Alconu? Alebo o peroxidových roztokoch tejto značky? Spýtajte sa v komentároch.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty