Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

Prihlásenie

Najlepšie valentínske darčeky pre vašich milovaných

Výber toho najlepšieho valentínskeho darčeka môže byť náročný. Správnymi slnečnými okuliarmi alebo dioptrickými okuliarmi môžete niekomu vyjadriť, ako dobre ho poznáte. Niektoré pôsobia odvážne, smelo a charizmaticky. Iné sú zase pozoruhodne elegantné a sofistikované.

Neviete, čo dať niekomu výnimočnému vo februári tohto roku? Pozrite si  náš výber obľúbených a najpredávanejších okuliarov pre svojho partnera, najlepšieho priateľa alebo pre seba! Existujú rôzne modely pre rôzne osobnosti - pozrite sa, čo ponúkajú tieto slnečné a dioptrické okuliare.

 1. Klasické wayfarer slnečné okuliare

  Nie je lepší spôsob ako vyjadriť, že ste ležérne cool ako okuliarmi wayfarer. Obľúbený design je dodnes jedným z najrozšírenejších štýlov. Čisté, hranaté línie sú ideálne pre pohodárov. Wayfarer okuliarmi od Ray-Ban im dáte najavo, že oceňujete ich bezstarostnú povahu a obdivujete ich dokonalý vzhľad.

 2. Módne a farebné slnečné okuliare

  Slnečné okuliare španielskej módnej značky Meller sú ideálne pre všetky bezstarostné povahy. Výrazné farby a nečakané vzory spoločne vytvárajú pôsobivý doplnok. Ukážte svojej vyvolenej osobe, že si vážite jej individualitu a kúpte jej módne slnečné okuliare, ktoré vyniknú rovnako ako jej osobnosť.

 3. Transparentné dioptrické okuliare

  Starostlivosť o zdravie a pohodlie vašich blízkych je tým najlepším spôsobom, ako dať najavo, že vám na nich záleží. Okuliare sú osobným a praktickým valentínskym darčekom pre neho, pre ňu alebo pre kohokoľvek, koho máte radi. Jasnou voľbou sú okuliare Lentiamo. Módne okuliare sa hodia k svetlým aj tmavým odtieňom pleti a k akejkoľvek farbe vlasov. Dioptrické okuliare sú premysleným darčekom, ktorý ukazuje váš záujem o niekoho výnimočného.

 4. Moderné cat eye rámy

  Okuliare cat eye, nazývané aj harlekýnske okuliare, sú klasické rámy s výraznými zakrivenými rohmi. Okuliare cat eye, ktoré boli navrhnuté ženou a spopularizovali ich celebrity ako Audrey Hepburn a Grace Kelly, sú skvelým valentínskym darčekom. Súčasné cat eye okuliare, ako sú tieto od Armani Exchange majú jemnejšie tvary ako tie minulé. Sú ideálne pre milovníčky moderného štýlu s večne elegantným vzhľadom!

 5. Zaujímavé kovové slnečné okuliare

  Pravdepodobne ste počuli, že kovové rámy sú práve teraz v kurze. Tieto okrúhle kovové slnečné okuliare Ray-Ban sú dokonalým módnym a zároveň nadčasovým darčekom. Kombinujú odolný kovový rám s jedinečným tvarom. Ak je váš blízky profesionálny a sofistikovaný, ale zároveň expresívny a slobodný, okrúhle kovové okuliare Ray-Ban sú pre neho ako stvorené. Jednoducho si ich môže vziať do práce, do školy alebo na prázdninové dobrodružstvá.

 6. Detské slnečné okuliare

  Chcete tento rok na Valentína urobiť radosť aj svojim deťom? Potom slnečné okuliare Izipizi sú perfektným darčekom. Detské slnečné okuliare sú nielen zábavným doplnkom, ale sú tiež veľmi dôležité pre zdravie detských očí. Slnečné okuliare Izipizi sú k dispozícii v štyroch rôznych veľkostných radoch pre deti od 0 mesiacov do 10 rokov.

 7. Oversized slnečné okuliare

  Oversized rámy sú pre tých, ktorí udávajú trendy a neboja sa vybočovať z radu. Veľké rámy sa postarajú o výrazný vzhľad. Tieto pôvabné okuliare od Michael Kors reprezentujú luxus a štýl. Pútavé slnečné okuliare hovoria vašej vyvolenej, že ju chcete vidieť žiariť.

 8. Darčekové poukazy

  Možno vás tlačí čas a potrebujete darček hneď teraz. Darčekové poukazy sú skvelou voľbou, takže obdarovaní si môžu vybrať presne to, čo chcú. Práve ste darovali dokonalý valentínsky darček!

  Zaslanie darčekového poukazu je tiež jednoduché. Vyberte požadovanú čiastku, pridajte osobný odkaz a zašlite poukaz e-mailom sebe alebo priamo obdarovanému.

Niečo navyše od Lentiamo

Premyslený darček v podobe dioptrických alebo slnečných okuliarov dokazuje, že ste starostlivo premysleli, čo robí vašich blízkych jedinečnými. Je to dokonalý spôsob, ako ukázať, že vám na nich záleží a že im chcete pomôcť podčiarknuť ich osobný štýl.

Nájsť najlepší valentínsky darček pre každého môže byť ťažké. Dúfame, že ste načerpali inšpiráciu!

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty