Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Našich 5 obľúbených nápadov na vianočné darčeky pre rok 2022

Je čas na vianočné koledy, sviatočné dobroty a, samozrejme, rozdávanie darčekov. Bez ohľadu na to, čo oslavujete, šírte tento rok sviatočnú náladu tým, že svojim blízkym darujete niečo špeciálne. Zistite, prečo sú okuliare ideálne na to, aby ste ich dali komukoľvek na vašom vianočnom zozname.

Inšpirujte sa našimi piatimi obľúbenými nápadmi na vianočné darčeky pre túto sviatočnú sezónu nižšie!

1. Počítačové okuliare

Mnohí z nás budú túto zimu trpieť digitálnym namáhaním očí. Počítačové okuliare predstavujú jednoduchý spôsob, ako zabrániť podráždeným suchým očiam, bolestiam hlavy a ďalším prejavom namáhania zraku.

Sú štýlové, praktické a cenovo dostupné. Čo viac si môžete priať? Sú dostupné aj ako nedioptrické a sú tiež ideálnym darčekom na poslednú chvíľu pre vášho obľúbeného kolegu alebo šoféra rozvozu jedla.

2. Slnečné okuliare

Nielenže sú klasickým doplnkom, slnečné okuliare sú praktické a chránia pred UV žiarením, ktoré spôsobuje škody aj v pochmúrnejších zimných mesiacoch.

Slnečné okuliare sú ideálnym darčekom, ktorý môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek počas roka. Ponúkajú sa v širokej škále farieb a modelov, aby vyhovovali akémukoľvek rozpočtu a štýlu. Rozžiarte milovaným deň kvalitnými slnečnými okuliarmi.

3. Dioptrické okuliare

Tak ako všetci ostatní, aj okuliare prejdú v priebehu roka mnohými zmenami. Pomôžte svojim blízkym vylepšiť ich staré okuliare na niečo, čo sa im bude páčiť.

Vyskúšajte spolu funkciu virtuálneho zrkadla a prekvapte ich výberom z ich zoznamu obľúbených! Dajte najavo, že vám na nich záleží pomocou kvalitných dioptrických okuliarov.

4. Detské slnečné okuliare

Detské oči sú obzvlášť citlivé na účinky UV žiarenia. Nielenže sú super zábavným doplnkom, ale detské slnečné okuliare sú skvelým nástrojom, ktorý deti naučí, že starostlivosť o oči je dôležitá.

Deti sa budú tešiť z perfektne padnúcich slnečných okuliarov. Rodičia a dospelí budú radi, keď budú vedieť, že deti v ich živote sú chránené. Je to obojstranne výhodné!

5. Darčekové poukázy

A ak stále neviete, akým darčekom svojich blízkych obdarovať, pošlite im darčekovú poukážku Lentiamo a budete vedieť, že dostanú presne to, čo chcú. Darčekové poukazy možno použiť na nákup akýchkoľvek produktov, ktoré by niekto mohol chcieť alebo potrebovať.

Dajú sa tiež jednoducho odoslať! Vyberte požadovanú sumu poukazu, pridajte osobnú správu a pošlite poukaz sebe alebo priamo príjemcovi.

Záverečné myšlienky z Lentiamo

Nie je žiadnym tajomstvom, že nakupovanie počas sviatkov môže byť časovo náročné. Dúfame, že táto príručka bola nšpiratívna a zbavila vás stresu z tohtoročného nakupovania darčekov. Šťastné sviatky z Lentiamo!

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty