3287     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Rozdávame slúchadlá zadarmo! Doplňte zásobu šošoviek Biofinity a dostanete od nás darček.Darček pre vaše oči aj uši


Čo majú spoločné slúchadlá a šošovky? Oboje teraz zoženiete v Lentiamo! Pri nákupe dvoch 6 kusových mesačných balení šošoviek Biofinity vám totiž pribalíme aj jedny bezdrôtové slúchadlá zadarmo.

Vybrať si môžete zo šošoviek Biofinity Multifocal, Toric alebo Energys. Stačí si objednať dve balenia po 6 šošovkách a jedny slúchadlá sú vaše. Za štyri balenia vám pošleme dvoje slúchadlá...a tak ďalej. Môžete pokračovať, kým nebudete mať šošoviek a slúchadiel dostatok.


Chcem šošovky a darček


Množstvo bezdrôtových slúchadiel je obmedzené, akcia platí len do vypredania zásob, tak s objednávkou neotáľajte.

Mýdlo na ruce od Balade en Provence

Biofinity: Oči ako v bavlnke

Mesačné šošovky Biofinity snúbia hydratáciu a priepustnosť kyslíka tak, aby vaše oči boli celý deň svieže a oddýchnuté. Navyše majú v hľadáčiku rôznorodé potreby, takže si určite vyberiete!


Biofinity Multifocal sú určené na korekciu presbyopie. Vďaka technológii Balanced Progressive s niekoľkými zónami korekcie zraku umožňujú jasné videnie na všetky vzdialenosti.

Šošovky Biofinity Toric sú požehnaním pre astigmatikov. Vďaka špeciálnemu tvaru sú stabilnejšie a lepšie sa prispôsobia vášmu oku.

A v neposlednom rade Biofinity Energys využívajúce technológiu Digital Zone Optics – pokročilú optiku, ktorá pomáha zmierniť únavu očí spôsobenú zaostrovaním na obrazovku. Uľahčujú tiež prechádzanie zraku z obrazovky mimo nej a späť.

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.