Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

3200+ výdajných miest 

Prihlásenie

5 okuliarových trendov pre mužov v roku 2021

Okuliarové trendy pre mužov

Hľadáte nové okuliare, ale neviete, aký tvar alebo typ rámu vám bude najviac vyhovovať? Naše pánske okuliarové trendy pre rok 2021 sú tu, aby vás viedli pri hľadaní vašich ďalších okuliarov!

Aké sú nové pánske okuliarové trendy pre rok 2021?

Výber správnych okuliarov nie je jednoduchá úloha. Okuliare by mali pristať vášmu typu tváre, ale tiež sa stanú jediným doplnkom, ktorý by sa mal hodiť ku každej príležitosti a oblečeniu, od športovej kombinézy až po oblek.

Ak ide o pánske okuliare, je tu výber z mnohých značiek, tvarov a materiálov. Zaujíma vás, aké pánske okuliare budú trendy v roku 2021? Čítajte ďalej.

 1. Športové i sofistikované: : Polorámy

  Či už preferujete korytnačí vzor, ​​hnedé, transparentné alebo čierne, polorámové okuliare sú jedným z nesporných trendov v oblasti okuliarov v roku 2021. Sú ideálne pre každú príležitosť a pre akúkoľvek vekovú skupinu. Vyberte si medzi klasikou inšpirovanou ikonickými vintage modelmi alebo modernými kusmi, ktoré sú ľahké a praktické.

  Polorámové okuliare vo vintage štýle

  Polorámové okuliare s nádychom modernosti

 2. Trend alert: Výrazné a štvorcové

  Ak máte okrúhlu alebo oválnu tvár, nenechajte si ujsť tieto výrazné štvorcové rámy. Môžete si vybrať medzi kovovými alebo plastovými štvorcovými okuliarmi, ktoré vám pripomenú ikonické slnečné okuliare Wayfarer navrhnuté spoločnosťou Ray-Ban. Robustné okuliare sú zároveň odolnejšie. Vďaka tejto vlastnosti sú dobrou voľbou aj pre športovcov.

  Nie ste fanúšikom čiernej? Žiadny strach, v našej širokej ponuke štvorcových okuliarov pre mužov nájdete veľa farieb ..
 3. Pilotky ako dioptrické okuliare

  Každý pozná nezameniteľné pilotky. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru kvapky vody boli slnečné pilotné okuliare vždy v móde. V roku 2021 obsadzujú prvé priečky obľúbenosti aj ako dioptrické okuliare, najmä v zlatej farbe. V našom e-shope Lentiamo navyše nájdete trendy okuliare aj bez dioptrií – konkrétne s filtrom modrého svetla, ktorý chráni vaše oči pred negatívnymi účinkami digitálnych obrazoviek. Ak nepotrebujete korigovať zrak, ale trávite veľa času s digitálnymi zariadeniami, pozrite sa na naše počítačové okuliare!

 4. Retro je v kurze: Vo všetkých farbách a tvaroch

  Vkusné retro vzory, kontrastné farby a dvojfarebné rámy s vintage nádychom sú ďalším veľkým trendom v móde okuliarov 2021. Vyberte si tvar, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a typu tváre. Tieto štýlové okuliare dostanú každého!

 5. Originálne a napriek tomu nenápadné: Geometrické

  Geometrické obruby, najmä osemhranné a šesťhranné, tvoria najnovší trend vo svete okuliarov. Najlepšie na nich je, že sa skvele hodia k akémukoľvek typu tváre! Ak hľadáte niečo nové a originálne, možno ste to práve našli.Nájdite si nové okuliare už za niekoľko kliknutí a nechajte si ich poslať domov bez nákladov na dopravu.
Prezrieť si ponuku pánskych dioptrických okuliarov→