Letný výpredaj slnečných okuliarov! Zľava až 40 %!

3200+ výdajných miest 

Prihlásenie

Počítačové okuliare Meller Blue light pre váš tím

Meller Blue light okuliare 10+1

Hľadáte skutočne zmysluplný vianočný darček pre svoj tím? Potom sa rozhodnite pre doplnok, ktorý skutočne zlepší pracovný deň vašich zamestnancov: počítačové okuliare, ktoré filtrujú modré svetlo vyžarujúce z digitálnych obrazoviek.

Premýšľate teraz, prečo vaši zamestnanci potrebujú ochranu pred modrým svetlom? Dovoľte odborníkom z Lentiamo povedať vám prečo.

 

Váš tím, ktorý trávi pred obrazovkou v priemere 8 hodín denne, je vystavený modrému svetlu počas dlhého časového obdobia. To môže viesť k namáhaniu očí, zrakovej únave a nespavosti. Blue light okuliare od Meller pomáhajú neutralizovať modré svetlo a tým zabraňujú únave očí, znižujú jas pre pohodlnejšie pozeranie a poskytujú lepší kontrast, aby ste videli prirodzenejšie farby.

 

Objednajte si 10 okuliarov Meller Blue light a získajte 1 navyše zadarmo!

Lentiamo Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpiť pre svojich kolegov módne počítačové okuliare za najlepšiu cenu. Kúpte si 10 alebo viac okuliarov Blue light od Meller a získate 1 zadarmo.

Doprajte svojim očiam a očiam vášho tímu darček!

 

Využite vianočnú ponuku

 

 

Ak chcete využiť túto jedinečnú akciu, pridajte 10 (alebo viac) okuliarov s filtrom modrého svetla Meller do nákupného košíka a dokončite objednávku. Okuliare zdarma budú potom automaticky pridané k vášmu nákupu a doručené spolu s ostatnými počítačovými okuliarmi.