Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

3200+ výdajných miest 

Prihlásenie

5 okuliarových trendov pre ženy v roku 2021

Glasses trends

Spomínate si na časy, keď boli nositelia okuliarov hanebne označovaní ako „okuliarnici indickí“ alebo „štvorokí“? Tieto časy sú našťastie dávno preč.

V súčasnej dobe asi neexistuje žiadny iný doplnok, ktorý by lepšie zvýraznil vašu osobnosť, zmysel pre módu a rysy vašej tváre.

Každopádne je na trhu nespočetné množstvo rôznych okuliarových rámov. Poďme si predstaviť tie, ktoré sú naozaj trendy v roku 2021.


Bestseller 2021: Okuliare s kovovými rámami

Ako sa vám páčia okuliare, obľúbené najmä vysokoškolákov a hipsterov? Či už sa do jednej zo skupín tiež radíte alebo nie, kovové rámy sú tento rok v kurze. Sú medzi nimi však veľké rozdiely vo veľkostiach a tvaroch jednotlivých modelov. Túžite po retro klasike s jemnými rámami? Potom vyberte okrúhly kovový rám, napr. značky Carrera. Že sú pre vás veľmi obyčajné a radšej by ste zvolili niečo modernejšie? Skúste zlaté cat-eye od firmy Vogue alebo kovové Aviator od obľúbenej značky Polaroid.

Práve v kurze: bezrámové a polorámové okuliare

Ak hľadáte jemné okuliarové rámy, ktoré budú nenápadné, vyberte niektorý z modelov bezrámových alebo polorámových okuliarov. Vynechaním rámov výrobcovia okuliarov v roku 2021 znovu interpretujú starý, ale osvedčený dizajn. Nezáleží na tom, aký typ tváre máte a aké oblečenie nosíte, bezrámové a polorámové okuliare od značiek Max Mara a David Beckham diskrétne doplnia akýkoľvek outfit.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Naša ponuka dioptrických okuliarov je široká. Presvedčte sa!

Zobraziť ponuku dioptrických okuliarov

NOVINKA v trendoch: Transparentné okuliare

Jedným z okuliarových trendov, ktorému bude tento rok ťažké odolať, sú transparentné okuliare.

Veľa značiek začala tento rok ponúkať tento druh okuliarov, ktorý dodá šmrnc a trochu elegancie každému outfitu. Ak chcete staviť na jednoduchú klasiku, odporúčame zvoliť obdĺžnikové rámy, napríklad od značky Michael Kors. Ak si však trúfate na trochu extravagancie, potom si nenechajte ujsť rámy v tvare cat-eye so zlatým nádychom od Marc Jacobs.

Neprehliadnuteľné: oversize, geometrické a korytnačí vzor

Rovnako ako u slnečných okuliarov, aj dioptrické okuliare budú tento rok v kurze hlavne výrazné, v neobvyklých tvaroch a farbách. Popularite sa tešia hlavne tieto 3 varianty: geometrické, oversize / nadmerné okuliare, a tiež okuliare s korytnačím vzorom. TOTO sú hlavné trendy pre rok 2021, takže sa nebojte popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite a experimentujte. Pretože – čím väčšie a neobvyklejšie, tým lepšie!

Oversize okuliare se zvyčajne predávajú v trendy cat-eye tvare, výrazných farbách alebo so širokými rámami. Prezrite si napríklad oversize modely od značky Moschino. V geometrických tvaroch tento rok bodujú šesťuholníky a osemuholníky, ktoré u okuliarov najčastejšie uvidíte v zlatej, striebornej alebo čiernej farbe rámov. Módne značky ako Etnia ponúkajú hneď niekoľko tvarov geometrických rámov, z ktorých môžete vyberať. Korytnačí vzor, ​​ktorý je hitom v každej farbe, nielen v pôvodnej hnedej, vám iste ani nemusíme predstavovať. Skúste tento rok zvoliť tento vzor v čiernej alebo v neutrálnych farbách, ako je biela či telová. Tu sú naše odporúčania:

Počítačové: Funkčné okuliare a módny doplnok zároveň

Okuliare nemusia byť nutne dioptrické. V roku 2021 je bežné nosiť okuliare ako módny doplnok. Ak vás tiež baví okuliarmi dopĺňať svoje oufity, u nás ich zoženiete aj bez dioptrií a dokonca budú chrániť vaše oči!

Chcete vedieť, ako okuliare bez dioptrií kúpiť? Jednoducho si zvoľte okuliare z našej ponuky, kliknite na „Vybrať okuliarové šošovky“ a potom v ponuke zvoľte „Počítačové nedioptrické“. Prečo zvoliť okuliare na počítač s antireflexnou úpravou? Pretože sú naše číre šošovky navrhnuté tak, aby vám poskytli pohodlie a ochranu pred škodlivým modrým svetlom.Chcete si zaobstarať nové trendy dioptrické okuliare?
Kúpiť dámske dioptrické okuliare →