Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

3200+ výdajných miest 

Prihlásenie

Všetko o nákupe

Váš nákup na Lentiamo je jednoduchý, priamočiary a predovšetkým uspokojivý! Tu sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o našom e-shope a našich službách.

Ako vytvoriť objednávku

Napíšte značku alebo meno vašich kontaktných šošoviek, slnečných okuliarov alebo dioptrických okuliarov do vyhľadávacieho poľa na hornom okraji každej stránky alebo použite menu a prechádzajte kategórie nášho tovaru. Akonáhle zvolíte parametre tovaru, ktorý ste si vybrali, dátum dostupnosti sa ukáže vpravo. Dostupnosť každej položky sa tiež zobrazí v nákupnom košíku a pri rekapitulácii objednávky. Získajte užitočné darčeky zadarmo spolu s každým nákupom vďaka Bonusovému systému. Môžete tiež zakúpiť darčekový poukaz pre seba alebo svojich blízkych niekoľkými kliknutiami. Nie je vyžadovaná žiadna registrácia pre váš prvý nákup. Váš zákaznícky účet bude vytvorený automaticky spolu s prvou objednávkou.

Platba a doprava

Ponúkame vám niekoľko spôsobov dopravy a platby, všetko výhodne a bezpečne. Ďalej ponúkame možnosť študentských zliav pre držiteľov kariet ISIC. Objednávky doručujeme do Veľkej Británie a vybraných krajín Európskej únie. Zistite cenu a dobu prepravy a vyberte si takú kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Po vytvorení objednávky

Náš tím odborníkov myslel na všetko! Využite popredajné služby Lentiamo. Od prehľadu a histórie objednávok k zasielaniu pripomienok nákupu novej zásoby kontaktných šošoviek. Objednávku môžete tiež ľahko zopakovať len na dve kliknutia, zmeniť už hotovú objednávku a robiť ďalšie úpravy.

Zmena objednávky, vrátenie tovaru a reklamácia

Zakúpené šošovky vám už nesedia, alebo ste sa pri objednávke pomýlili? Na výmenu vašich šošoviek - pokiaľ nie sú otvorené - poskytujeme záruku 365 dní. Nevyhovujú vám zakúpené okuliare? Využite našu predĺženú 30-dňovú záruku vrátenia! Máte problém s výrobkom? U nás reklamácia nečaká. Každú reklamáciu sa snažíme vyriešiť ihneď, akonáhle sa o nej dozvieme.

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 10882 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

i
Bezproblémov
Velmi dobry obchod jediny ktory ma šošovky ktore pouzivam a na ktore som zvyknuta Clean
Rýchle a jednoduché nakupovanie