Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Všetko o nákupe

Objavte svet bezkonkurenčného pohodlia, kvality a spokojnosti v Lentiamo. Prečo si vybrať práve nás? Nájdete tu vynikajúce produkty, prehľadávanie bez stresu a bezkonkurenčné ponuky. Nakupovanie u nás je hračka a každý zákazník je našou prioritou.

Ako vytvoriť objednávku

Napíšte značku alebo meno vašich kontaktných šošoviek, slnečných okuliarov alebo dioptrických okuliarov do vyhľadávacieho poľa na hornom okraji každej stránky alebo použite menu a prechádzajte kategórie nášho tovaru. Akonáhle zvolíte parametre tovaru, ktorý ste si vybrali, dátum dostupnosti sa ukáže vpravo. Dostupnosť každej položky sa tiež zobrazí v nákupnom košíku a pri rekapitulácii objednávky. Získajte užitočné darčeky zadarmo spolu s každým nákupom vďaka Bonusovému systému. Môžete tiež zakúpiť darčekový poukaz pre seba alebo svojich blízkych niekoľkými kliknutiami. Nie je vyžadovaná žiadna registrácia pre váš prvý nákup. Váš zákaznícky účet bude vytvorený automaticky spolu s prvou objednávkou.

Platba a doprava

Ponúkame vám niekoľko spôsobov dopravy a platby, všetko výhodne a bezpečne vrátane Klarny. S Klarna máte možnosť platiť 30 dní po nákupe alebo vo výhodných splátkach. Ďalej ponúkame možnosť študentských zliav pre držiteľov kariet ISIC. Objednávky doručujeme do Veľkej Británie a vybraných krajín Európskej únie. Zistite cenu a dobu prepravy a vyberte si takú kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Zjednodušte si život a nechajte si šošovky zasielať pravidelne. Pravidelná zásielka vám zaručí dostupnosť produktov v požadovanom termíne a priaznivú konečnú cenu.

Po vytvorení objednávky

Náš tím odborníkov myslel na všetko! Využite popredajné služby Lentiamo. Od prehľadu a histórie objednávok k zasielaniu pripomienok nákupu novej zásoby kontaktných šošoviek. Objednávku môžete tiež ľahko zopakovať len na dve kliknutia, zmeniť už hotovú objednávku a robiť ďalšie úpravy.

Zmena objednávky, vrátenie tovaru a reklamácia

Zakúpené šošovky vám už nesedia, alebo ste sa pri objednávke pomýlili? Na výmenu vašich šošoviek - pokiaľ nie sú otvorené - poskytujeme záruku 365 dní. Nevyhovujú vám zakúpené okuliare? Využite našu predĺženú 30-dňovú záruku vrátenia a využite tiež službu vrátenia tovaru so štítkom na vrátenie tovaru! Máte problém s výrobkom? U nás reklamácia nečaká. Každú reklamáciu sa snažíme vyriešiť ihneď, akonáhle sa o nej dozvieme.

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11093 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Expresná komunikácia, expresné dodanie. Veľký výber, bonusove body a darčeky, určite odporúčam.
Rychle dodanie
Moznost osobneho vyzdvihnutia. Slabiny: Nerozumiem preco je poplatok aj za osobne vyzdvihnutie
Predajna ma kratku otvaraciu dobu, cez vikend vobec
Tovar vždy kvalitný, doručený v čas, komunikácia je veľmi efektívna, som maximálne spokojný.