Zľavy až do 15% na kontaktné šošovky Lenjoy

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

Športové slnečné okuliare

Športové slnečné okuliare sú nepostrádateľným doplnkom, ktorý by nemal chýbať pri behu, zápasoch alebo jazde na bicykli. Od tej doby, čo sú tieto okuliare k dispozícii v módnych a elegantných dizajnoch sa športové slnečné okuliare stali štandardom pre mnohých športovcov, vrátane tých, ktorí nešportujú profesionálne.

Prečo sú športové slnečné okuliare tak dôležité?

Okuliare za 5 € zo supermarketu alebo módneho reťazca bohužiaľ neposkytujú dostatočnú ochranu ak ide o šport. Ak chcete účinne chrániť oči pred slnkom, musíte prejsť na vysokokvalitné športové okuliare. Správne športové slnečné okuliare sa oveľa lepšie hodia pre rôzne vonkajšie svetelné podmienky. 100 % ochrana pred UV žiarením je nevyhnutná nielen pri cvičení, pretože môže pomôcť predchádzať niekoľkým očným chorobám, ako je katarakta, a akútnym zraneniam, ako je keratitída. Ak nebudete nosiť okuliare (alebo budete nosiť zlé okuliare), zvýši sa riziko, že sa vám pri jazde na bicykli, behu, snowboardingu alebo lyžovaní dostane do očí hmyz alebo dokonca štrk alebo vetvy. Navyše moderné športové okuliare zvyšujú vašu výkonnosť zlepšením viditeľnosti.

Aké sú najlepšie športové slnečné okuliare?

Jedna vec, ktorú môžeme zaručiť každému športovcovi: nech robíte akýkoľvek šport, existuje nespočetné množstvo rôznych modelov od rôznych značiek, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Ale niekoľko významných značiek športového oblečenia sa špecializuje na vývoj špičkových športových slnečných okuliarov. Patrí mezi ne predovšetkým značky Adidas, Arnette, Nike, Oakley a Smith, ktoré v súčasnosti vyrábajú najlepšie a najobľúbenejšie športové slnečné okuliare. Čo však odlišuje dobré športové slnečné okuliare? V prvom rade by slnečné okuliare pre mužov a ženy mali poskytovať 100 % ochranu proti UV žiareniu, mali by byť ľahké a robustné a poskytovať vám vynikajúce videnie. Polarizačné športové slnečné okuliare navyše znižujú oslnenie na minimum a pomáhajú zlepšiť viditeľnosť počas jasných dní. Zrkadlové športové slnečné okuliare sú rovnako užitočné, pretože ich zrkadlový povlak znižuje množstvo svetla prechádzajúceho šošovkou, čo ich robí obzvlášť užitočnými v podmienkach, ako je piesok, voda, sneh a vysoké hory.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

  • Použitie

    Šport

Načítať ďalšie produkty

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11066 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

super rychlo vybavena objednávka
Dobrý výber tovaru, rýchle dodanie
Ryche dodanie