Roztok Solunate 50 ml zdarma k Lenjoy Bi-weekly Aqua+

Prihlásenie

Golfové slnečné okuliare

Slnečné okuliare môžu chrániť vaše oči, zlepšiť váš zrak a zvýšiť váš výkon od odpaliska až po 18. jamku. Športové slnečné okuliare prichádzajú v rôznych štýloch a dizajnoch s mnohými špecifickými vlastnosťami pre golfistov.

Potrebujem na hranie golfu slnečné okuliare?

Golfové slnečné okuliare sú potrebné na ochranu vašich očí pred škodlivými UV lúčmi, vysušujúcim vetrom a nežiaducimi nečistotami na ihrisku. Môžu vám pomôcť sledovať trajektóriu vašej loptičky po fairwayi bez nepríjemného oslnenia a žmúrenia. Mnohé golfové slnečné okuliare môžu navyše zvýšiť ostrosť zraku zosilnením kontrastu a posilnením vnímania hĺbky.

Sú polarizačné šošovky lepšie na golf?

Polarizované slnečné okuliare sú ideálne na odstránenie odleskov na vode, bunkroch a iných reflexných povrchoch. Niektorí golfisti však uprednostňujú nepolarizované šošovky, najmä pri patovaní. Odlesky na greene môžu pomôcť určiť uhol zrna a zabezpečiť presnejší pat. Nakoniec, výber polarizovaných šošoviek závisí od osobných preferencií.

Aký typ slnečných okuliarov by som mal používať na golf?

S najlepšími slnečnými okuliarmi na golf sa vám bude hrať lepšie a zároveň ochránia vaše oči. Veľa pri hľadaní dokonalého modelu závisí od toho, na čom vám záleží. Ochrana pred slnkom je najdôležitejším faktorom, zatiaľ čo farba šošoviek, materiály a štýl sú osobnou voľbou. Môžete nájsť slnečné okuliare, ktoré zodpovedajú typu vašej tváre, aby ste získali ešte viac prispôsobený vzhľad.

Najlepšia farba skiel pre golfové slnečné okuliare

V ideálnom prípade golfové slnečné okuliare zvyšujú kontrast a zlepšujú vnímanie hĺbky. Mnohí golfisti z tohto dôvodu uprednostňujú hnedé šošovky. Na druhej strane sivé šošovky alebo zelené šošovky ponúkajú prirodzenejšie podanie farieb, ale môžu znížiť kontrast, ak majú veľmi tmavé odtiene. Zrkadlové alebo polarizačné šošovky môžu byť tiež užitočné pre videnie na ihrisku. Značky ako Oakley ponúkajú veľa štýlových a odolných možností pre golfistov a športovcov.

Ktorí profesionálni golfisti nosia golfové slnečné okuliare?

Zatiaľ čo slnečné okuliare môžu pri golfe určite zlepšiť vaše videnie, nie každý profesionálny golfista hrá so slnečnými okuliarmi. Na elitnej úrovni sa počíta každý centimeter a slnečné okuliare môžu ovplyvniť videnie pri meniacich sa svetelných a poveternostných podmienkach. Preto sa niektorí osobne rozhodnú vzdať sa slnečných okuliarov počas súťaže.

Medzi slávnych profesionálnych golfistov, ktorých bolo možné vidieť hrať v slnečných okuliaroch, patria Michelle Wie West, Adam Scott, Paula Creamer a Phil Mickelson.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11097 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Spoľahlivý internetový obchod
Rýchle dodanie
Veľmi dobré ceny
Skvelé ceny
Rýchle doručenie
Dobrý výber
Dostupnosť tovaru
Rýchle doručenie