Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Informácie k doprave

Expedícia objednávok z nášho skladu v Českej republike prebieha každý pracovný deň do 11:00 hod.

Robíme všetko pre to, aby sa k vám vaše okuliare, slnečné okuliare alebo kontaktné šošovky dostali čo najskôr.

Doprava u objednávok nad 60 € a u objednávok okuliarov Lentiamo je zdarma pri platbe vopred. Osobné vyzdvihnutie objednávok na optike Lentiamo je zdarma u všetkých objednávok.

Ak si zvolíte pre svoju objednávku dopravcu GLS alebo Slovenskú poštu - balík na poštu, je potrebné uviesť do vašej objednávky slovenské mobilné telefónne číslo.

Osobný odber v optike Lentiamo
Optika Cena vrátane DPH Doba doručenia
Bratislava Zdarma (+ 1 € dobierka) 1-2 pracovné dni
Naše zmluvné výdajné miesta
Spôsob doručenia Cena vrátane DPH Doba doručenia
Výdajné miesto 0,80 € (+ 1 € dobierka) 1-2 pracovné dni
GLS
Spôsob doručenia Cena vrátane DPH Doba doručenia
Na adresu 2,90 € (+ 1 € dobierka) 1-2 pracovné dni
ParcelShop 1,90 € (+ 1 € dobierka)
Balíkomat 1,90 € (+ 1 € dobierka)
Slovenská pošta
Spôsob doručenia Cena vrátane DPH Doba doručenia
Na adresu 2,30 € (+ 1 € dobierka) 2-3 pracovné dni
Na poštu 1,90 € (+ 1 € dobierka)
BalíkoBox 1,90 € (+ 1 € dobierka)
Slovenská pošta - Vratkový štítok
Spôsob doručenia Cena vrátane DPH Doba doručenia
Elektronicky na email 2,90 €  ihneď

 

Vyššie uvedená doručovacia lehota sa počíta od dátumu expedície tovaru zo skladu, nie od dátumu vytvorenia objednávky.
Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom na zvýšené množstvo prepravovaných zásielok môže v predvianočnom období, počas sviatkov, v letných mesiacoch a v období letných dovoleniek dochádzať k oneskoreniu expedície a doručovania zásielok prepravnými spoločnosťami.

Kontaktné šošovky, okuliare a ostatné produkty starostlivo balíme. Používame bublinkové nárazuvzdorné obálky alebo špeciálne spevnené škatuľky. Oba spôsoby maximálnou možnou mierou minimalizujú riziko poškodenia tovaru pri preprave.

U nás je váš tovar ako v bavlnke. Bezpečne ho vypravíme na miesto určenia a ušetríme tým aj váš čas.

Osobný odber v optike Lentiamo v Bratislave

Nechajte si objednaný tovar poslať do našej optiky Lentiamo na Obchodnej ulici v Bratislave. Doprava a osobný odber je v tomto prípade úplne zdarma + 1 € ak si zvolíte platbu na dobierku.

Ako to funguje:

  • V okamihu, keď objednávku pripravíme k odberu, pošleme vám e-mail a SMS správu.
  • Nasledujúcich 7 dní bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Ak si zvolíte spôsob úhrady objednávky pri prevzatí (na dobierku), v našej optike Lentiamo v Bratislave je možné objednávky z e-shopu zaplatiť v hotovosti, kartou alebo kartou Benefit Plus, Edenred, Benefity. 

Predpokladaný termín doručenia na našu optiku je zvyčajne prvý až druhý pracovný deň od odoslania.

Osobný odber v našom výdajnom mieste

Nechajte si objednaný tovar poslať do jedného z našich výdajných miest. Cena za dopravu a osobný odber je v tomto prípade iba 0,80 € + 1 € ak si zvolíte platbu na dobierku. Ak si zvolíte spôsob úhrady objednávky pri prevzatí (na dobierku) v našich výdajných miestach je možné objednávky z e-shopu zaplatiť výhradne v hotovosti.

Ako to funguje:

  • V okamihu, keď objednávku pripravíme k odberu, pošleme vám e-mail a SMS správu.
  • Nasledujúcich 7 dní bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Pozrite sa, kde sa nachádzajú naše výdajné miesta.

Predpokladaný termín doručenia na naše výdajné miesta (lekárne) je zvyčajne prvý až druhý pracovný deň od odoslania.

GLS 

Objednávky odosielame z centrálneho skladu v Českej republike. Od okamihu, kedy je balíček poskytnutý dopravcovi GLS a ten ho vloží do svojho systému je možné zásielku sledovať v odkaze, ktorý Vám zašleme. Stav doručovania zásielky GLS môžete sledovať online pričom odkaz na sledovanie začne byť aktívny v nasledujúci deň po expedícii objednávky. Kuriéri spoločnosti GLS zvyčajne doručujú objednávky na adresu aj do výdajných miest GLS prvý či druhý pracovný deň od odoslania. 

Ak si zvolíte pre svoju objednávku túto dopravnú spoločnosť, je potrebné uviesť do vašej objednávky slovenské telefónne číslo, nakoľko tento dopravca neprijíma do prepravy zásielky so zahraničným telefónnym číslom.

Balík na adresu

Pri preberaní zásielky so zvoleným doručením kuriérom GLS musíte byť prítomný na uvedenej adrese buď vy, alebo váš splnomocnenec. Kuriér Vás bude vopred kontaktovať telefonicky. Ak sa na adrese v čase doručenia nebudete nachádzať, dopravca sa s vami môže dohodnúť individuálne na inom spôsobe či na inej adrese doručenia po tom, čo vás bude kontaktovať. Taktiež je možné dopravcu GLS kontaktovať vopred na kontaktoch ich zákazníckeho servisu.

Balík do GLS ParcelShopu a Balíkomatu

GLS Parcel Shop a Balíkomaty GLS slúžia na pohodlné vyzdvihnutie zásielky bez toho, aby zákazník musel byť prítomný na mieste v čase doručenia objednávky. Objednávku si zákazník môže následne vyzdvihnúť, kedy uzná za vhodné. Vaša zásielka zostane v GLS Parcel Shope k dispozícii nasledujúcich 5 dní od doručenia, v Balíkomate 3 dni, potom je vrátená naspäť nám ako odosielateľovi. O uložení zásielky v ParcelShope alebo Balíkomate budete informovaní SMS správou alebo e-mailom, v ktorých vám dopravca zašle pokyny k vyzdvihnutiu balíka. GLS ponúka sledovanie zásielky online. .

Slovenská pošta

Objednávky odosielame z centrálneho skladu v Českej republike. Od okamihu, kedy dopravca z Česka poskytne balíček Slovenskej pošte a tá ju vloží do svojho systému je možné zásielku sledovať v odkaze, ktorý Vám zašleme. Tento odkaz začne byť aktívny približne 2 dni po expedícii objednávky. Kuriéri Slovenskej pošty zvyčajne doručujú objednávky na adresu aj do výdajných miest Slovenskej pošty druhý či tretí pracovný deň od odoslania.

Výnimkou sú objednávky na štítok na vrátenie tovaru od Slovenskej pošty. V prípade týchto objednávok Vám zakúpený štítok pošleme na emailovú adresu ihneď, po obdržaní platby za objednávku. Objednávku na štítok nie je možné uhradiť pri prevzatí (na dobierku). V prípade elektronickej distribúcie nehradíte žiadne náklady za dopravu. 

Balík na adresu

Pri preberaní zásielky so zvoleným doručením kuriérom Slovenskej pošty musíte byť prítomný na uvedenej adrese buď vy, alebo váš splnomocnenec. Kuriér Vás bude vopred kontaktovať telefonicky. Ak sa na adrese v čase doručenia nebudete nachádzať, dopravca uloží zásielku na príslušnej pošte k adrese bydliska, na ktorej bude k dispozícii ďalších 18 dní.

Balík na poštu a BalíkoBox

Balík na poštu a BalíkoBox Slovenskej pošty slúžia na pohodlné vyzdvihnutie zásielky bez toho, aby zákazník musel byť prítomný na mieste v čase doručenia objednávky. Vaša zásielka zostane na pobočke Pošty nasledujúcich 18 dní od doručenia, potom je vrátená naspäť nám ako odosielateľovi. V BalíkoBoxe je k dispozícii 3 dni, potom je presmerovaná na pobočku najbližšej pošty, kde zostane k dispozícii ďalších 18 dní a až následne je vrátená nám ako odosielateľovi. O uložení zásielky na pošte a v BalíkoBoxe budete informovaní SMS správou alebo e-mailom, v ktorých vám dopravca zašle pokyny k vyzdvihnutiu balíka

Ak si však zvolíte pre svoju objednávku doručenie na poštu alebo do BalíkoBoxu, je potrebné uviesť do vašej objednávky slovenské telefónne číslo, nakoľko tento dopravca neprijíma do prepravy zásielky s doručením na poštu so zahraničným telefónnym číslom.

On-line sledovanie balíkov SP.

Doručenie do zahraničia

Objednávky z nášho e-shopu doručujeme do všetkých zemí Európskej únie a Schengenského priestoru, vrátane Veľkej Británie a Švajčiarska.

Zobraziť ceny doručenia do zahraničia

Doručujeme len do krajín EÚ. Pamätajte, že doručenie do zahraničia môže trvať dlhší čas v závislosti od miestnej doručovacej služby.

Krajina Cena Doba dodania
Belgicko 11,90 € 3 pracovné dni
Česká republika 4,90 € 1 pracovný deň
Chorvátsko 11,90 € 3 pracovné dni
Cyprus 14,90 € 1 pracovný deň
Dánsko 19,90 € 3 pracovné dni
Estónsko 14,90 € 4 pracovné dni
Fínsko 14,90 € 6 pracovných dní
Francúzsko 4,90 € 4 pracovné dni
Grécko 9,90 € 2 pracovné dni
Holandsko 7,90 € 3 pracovné dni
Írsko 7,90 € 4 pracovné dni
Litva 14,90 € 3 pracovné dni
Lotyšsko 14,90 € 3 pracovné dni
Luxembursko 11,90 € 2 pracovné dni
Maďarsko 11,90 € 2 pracovné dni
Malta 16,90 € 1 pracovný deň
Monako 11,90 € 2 pracovné dni
Nemecko 7,90 € 3 pracovné dni
Poľsko 11,90 € 2 pracovné dni
Portugalsko 14,90 € 7 pracovných dní
Rakúsko 7,90 € 2 pracovné dni
Rumunsko 4,90 € 2 pracovné dni
Slovinsko 11,90 € 3 pracovné dni
Španielsko 4,90 € 3 pracovné dni
Švajčiarsko 19,90 € 4 pracovné dni
Švédsko 11,90 € 4 pracovné dni
Taliansko 4,90 € 3 pracovné dni
Veľká Británia 4,90 € 3 pracovné dni

Problémy s doručením

Ak vám zásielka s objednanými šošovkami, okuliarmi či iným tovarom nebola doručená alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, bez obáv kontaktujte náš zákaznícky servis na linke +421 220 924 452 (Po-Pia: 8.00 – 18.00 hod).

Najčastejšie príčiny nedoručenia zásielky

  • Prepravca (kuriér) či poštový doručovateľ nevložil do vašej schránky oznámenie o nedoručení zásielky a jej uložení na pošte

    GLS i Slovenská pošta umožňujú sledovať priebeh doručovania zverených zásielok on-line, ako je uvedené vyššie. Číslo zásielky sme vám zaslali na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. Bezplatná infolinka Slovenskej pošty: 0850 122 413. Infolinka GLS je: +421 45 52 42 500 

  • Zásielka sa stratila u dopravcu

    Stáva sa to veľmi zriedkavo. Ak k tejto nemilej situácii dôjde, s dopravcom zahájime reklamačné konanie sami. Vy sa stratou svojich šošoviek, okuliarov či iných produktov nenechajte zdržiavať ani odradiť a objednajte si tovar znovu.

Nájdite svoje obľúbené okuliare a nechajte si ich poslať až domov s doručením zdarma!
Prezrieť si dioptrické okuliare →
Hľadáte nové trendy slnečné okuliare?
Prezrieť si slnečné okuliare →