Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

O nás

Sme e-shop s českými koreňmi

Prvých zákazníkov sme privítali v roku 2008, dnes patríme k najväčším predajcom šošoviek v Európe. Okrem Slovenska pôsobíme v šestnástich ďalších európskych krajinách – v Česku, v Rakúsku, Nemecku, vo Švajčiarsku, Taliansku, Veľkej Británii, Francúzsku, Dánsku, Švédsku, v Španielsku, v Rumunsku , v Grécku, v Bulharsku, v Belgicku, v Holandsku a Írsku.

U nás dostávate vždy niečo navyše

Bonusový program, v ktorom si vyberiete darček podľa seba už k prvej objednávke, bezplatná zákaznícka linka pre vaše otázky, podnety a pripomienky, garancia výmeny šošoviek v nadštandardnej lehote 1 rok. A tiež rýchla a bezproblémová expedícia – viac ako 80 % vašich objednávok odošleme do 24 hodín. To sú len štyri z mnohých dôvodov, ktoré robia nákup u nás príjemnejším.

Buďte s nami a majte vždy aktuálne informácie o dianí u nás – prihláste sa k odberu nášho pravidelného newsletteru, sledujte nás na Facebooku, čítajte recenzie, tipy na nákup a praktické informácie zo sveta šošoviek na našom blogu.

Naše kroky riadite vy


Sme najväčším predajcom kontaktných šošoviek v Českej republike a jedným z najväčších v Európe. Napriek tomu zostávame nohami pevne na zemi a tvrdíme – ste to vy, naši zákazníci, kto riadi naše kroky. Všetko, čo robíme, robíme pre vás a s vami. V ponuke máme tiež dioptrické, počítačové a slnečné okuliare.
Sme tu pre vás. Každé vaše prianie splníme. Alebo sa o to aspoň pokúsime. Naším krédom je baťovské „Náš zákazník – náš pán“. Budeme šťastní, keď sa aj vy pridáte k našim spokojným zákazníkom! Veríme, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov.Náš tím