Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Kontaktné šošovky Lenjoy

Enjoy Lenjoy! Špičkové kontaktné šošovky obľúbenej značky sa môžu pochváliť vynikajúcim komfortom pri nosení, vynikajúcim vizuálnym výkonom a bezkonkurenčným pomerom ceny a výkonu. K dispozícii ako denné šošovky, mesačné šošovky a kontinuálne šošovky. Značka Lenjoy vám ponúkne presne to, čo potrebujete.

Lenjoy ponúka najlepšie šošovky za najlepšie ceny

Dovoľte, aby sme vám predstavili Lenjoy podrobnejšie. Populárna kontaktné šošovky ponúka nielen výnimočný vizuálny výkon, ale aj dlhodobý komfort a optimálne zdravie očí. Vďaka svojej biokompatibilnej hydratačnej technológii, protisklzovému povrchu, UV ochrane a svetlomodrému zafarbeniu pre jednoduchú aplikáciu sú Lenjoy rozumnou voľbou pre každého nositeľa šošoviek - či už dávate prednosť denným, mesačným alebo kontinuálnym šošovkám.

Aké sú špeciálne vlastnosti šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort?

Lenjoy 1 Day Comfort sú denné jednorazové šošovky od Lenjoy. Naši zákazníci milujú ich vysoký obsah vody a priepustnosť kyslíka. Ich jedinečný dizajn má dvojitý tenký okraj, ktorý umožňuje cirkuláciu vody a kyslíka okolo oka. Šošovka zostáva na mieste bez toho, aby sa pri žmurknutí nepríjemne otierala o viečko. Riziko podráždenia je tak minimalizované.

To nie je všetko. Unikátny asférický tvar šošovky znižuje sférickú aberáciu a podporuje zrakovú ostrosť aj za zlých svetelných podmienok.

Aké sú výhody mesačných šošoviek Lenjoy Monthly Comfort?

Lenjoy vám ponúka vysokokvalitné mesačné šošovky s názvom Lenjoy Monthly Comfort. Tieto šošovky obsahujú veľké množstvo vody, ktorá je podstatou pohodlného používania šošoviek. K tomu vám tiež ponúkajú ochranu proti UV žiareniu vďaka UV filtru 2. triedy, čo znamená, že šošovky blokujú 87 % UVA a 97 % UVB žiarenia.

Šošovky sú vybavené exkluzívnou technológiou, ktorá na seba viaže vodu a udržuje šošovky svieže a vlhké po celý deň. Dôvodom je, že šošovky tvorí vodíkovú väzbu s vodou, takže sa molekuly stávajú súčasťou šošovky a zabraňujú suchu.

A čím sú výnimočné kontinuálne šošovky Lenjoy Monthly Day & Night?

V neposlednom rade by sme vám radi predstavili kontaktné šošovky s predĺženým nosením Lenjoy Monthly Day & Night. Tieto jedinečné šošovky sú takzvané kontinuálne šošovky, ktoré môžete bez prerušenia nosiť celý mesiac. Jednoducho ich vložíte do očí na začiatku mesiaca a po 30 dňoch ich vyberiete.

To vám dáva slobodu, ktorú ste u šošoviek doteraz nepoznali. Nielen, že šošovky nosíte po celý deň bez problémov, môžete s nimi dokonca spať bez poškodenia vašich očí! Pred nákupom kontinuálnych šošoviek sa poraďte so svojím očným lekárom, ktorý skontroluje, či sú pre vás tieto šošovky vhodné.

Doba nosenia

Typ

Výrobca

Značka

  • Značka

    Lenjoy

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11114 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

100 percentna spokojnost
rychlost
Ziadna. Odporucam zakaznikom
Dobrý kvalita, rýchle dodanie.
Výborný obchod