😎 Práve teraz: Výpredaj slnečných okuliarov Lentiamo

Prihlásenie

Kontaktné šošovky Jednodenné Lenjoy

Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Na sklade > 1000 ks
Výhodnejšie balenia:
Nákupom získate 39 bonusových bodov

15,59 €

Náš tip Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Zvoľte parametre

Zvoľte parametre Nápoveda

14.20

Odošleme 15. 7.

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

 • Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € pri platbe vopred
 • Doprava zdarma pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo pri platbe vopred
 • Pod 60 € – Výdajné miesta od 0,80 € - doručenie 1-2 dni
 • Balík na adresu od 2,30 €, s dobierkou od 3,30 € (doručenie GLS 1-2 dni, poštou 2-3 dni)

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a pri objednávkach okuliarov značky Lentiamo.

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

Podrobnosti o Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Lenjoy 1 Day Comfort sú jednodenné kontaktné šošovky vyrobené jednou z najmodernejších technológií, ktorej vývoj a výskum prebieha vo Veľkej Británii. Špičková kvalita šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort ponúka vynikajúci vizuálny výkon, dlhodobý komfort nosenia a optimálne zdravie očí. S biologicky kompatibilnou hydratačnou technológiou, protišmykovou úpravou, ochranou proti UV žiareniu a svetlomodrým zafarbením pre ľahšiu manipuláciu sú šošovky Lenjoy 1 Day Comfort skvelou voľbou.

Kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort obsahujú veľké množstvo vody, ktorá je podstatou pohodlného používania šošoviek. Šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú vyrábané s využitím exkluzívnej hydratačnej technológie, ktorá viaže vodu a udržiava šošovky svieže a hydratované po celý deň. Šošovky tvoria hydrogénnu väzbu s vodou; molekuly sa tak stávajú súčasťou šošovky a zabraňujú vysychaniu očí.

Unikátny dizajn šošoviek sa vyznačuje dvojitou zúženou hranou, ktorá umožňuje cirkuláciu vody a kyslíka okolo oka. Šošovka zostáva na svojom mieste a pri žmurkaní nedochádza k nepríjemnému treniu šošovky a očného viečka. Riziko podráždenia je tak minimalizované.

Jedinečný asférický dizajn šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort znižuje sférickú aberáciu a pomáha tak k vyššej ostrosti videnia aj za horších svetelných podmienok napr. pri šoférovaní za šera, pri práci s počítačom alebo pri športovej aktivite vyžadujúcej rýchle ostrenie.

Ďalšou nespornou výhodou šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort je vysoká ochrana proti UV žiareniu vďaka UV filtru 2. triedy, čo znamená, že šošovky blokujú 87 % UVA a 97 % UVB žiarenia.

UV filter v kontaktných šošovkách zdokonaľuje ochranu rohovky oka pred negatívnymi účinkami ultrafialového žiarenia. Šošovky však nezakrývajú celé oko ani očné okolie, preto je ideálnou ochranou pred škodlivým UV žiarením kombinácia kontaktných šošoviek s UV filtrom a slnečných okuliarov.

Porovnávacia tabuľka kontaktných šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort

  Lenjoy 1 Day DAILIES AquaComfort Plus SofLens Daily Disposable
Obsah vody 58% 69% 59%
Priepustnosť pre kyslík 36.7 Dk/t 26 Dk/t 19 Dk/t
Rozsah mínusových dioptrií do… -10.00 -15.00 -9.00
Rozsah plusových dioptrií do… +6.00 +8.00 +6.50
Dizajn so “zjemneným okrajom” Áno Nie Nie
Zafarbenie pre manipuláciu Áno Áno Áno
UV Filter Áno Nie Nie

 

Kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú možnou alternatívou za:

 • DAILIES AquaComfort Plus
 • SofLens Daily Disposable
 • Biomedics 1 Day Extra
 • 1-DAY Acuvue Moist
 • Proclear 1 day
 • Eyeye Bioxy Daily
 • Clear 1-day
 • 1-DAY Acuvue TruEye

Ak vás šošovky Lenjoy zaujali a chcete ich vyskúšať, neváhajte a objednajte štartovacie balenie Lenjoy 1 Day Comfort (10 šošoviek). Praktické balenie šošoviek sa hodí aj na krátke cesty alebo dovolenky.

Najčastejšie sa predáva s očnými kvapkami Solunate Eye Drops 15 ml.

Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.

Parametre

Expirácia: Najmenej 92 mesiacov
Materiál: Omafilcon A
Zafarbenie pre manipuláciu: Áno
So šošovkami sa môže spať: Nie
Obsah vody: 58 %
Priepustnosť pre kyslík: 36.7 Dk/t
UV filter: Áno
Silikón-hydrogélové: Nie
Indikátor rub-líc: Nie
Šošoviek v krabičke: 30
Rozsah dioptrií: od -10.0 do +6.0
Priemer: 14.2
Zakrivenie: 8.6
Stredová hrúbka: 0.07 mm
Hmotnosť: 85 g
Výrobca:Supervision
Kategória:

Otázky (16×)

Komentáre k Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek) Pridať otázku

 • Eva

  Najhoršie šošovky čo som kedy mala, nasadzovanie mi z cca 3 minut trva aj pol hodinu, nakolko sa ani “neprichyti” na oko, vypadavaju, nehovorim o tom, že sa trhajú a to casto hneď keď ich vyberiete z roztoku, asi 4ks som len tak vyhodila lebo sa roztrhli, v oku sa mi zrolovala a hladala som ju pod viečkom, celé zle. Šošovky od tejto značky som už mala ale mesačné a aj tie som zmenila, lebo som mala pocit, že ma po pár hodinách boleli oči, no keďže som brala jednodňové a mám ich väčšinou na šport, dala som na odporucanie e-shopu a kúpila som ich no nikdy viac. Otras, celé zle. Neodporúčam!

  Odpovedať
  • Radka Lentiamo.sk

   Dobrý deň, Eva,

   ďakujeme za Váš komentár, hoci nás mrzí, že Vám šošovky Lenjoy nevyhovujú. Ak uvažujete o výbere či zmene značky šošoviek, odporúčame vždy poradiť sa vopred s očným špecialistom, ktorý Vám môže poskytnúť relevantnú konzultáciu k Vášmu prípadu a odporučiť pre Vás vhodnú značku šošoviek, ktorá by vyhovovala Vašim špecifickým potrebám, nakoľko je výber značky šošoviek skutočne individuálnou záležitosťou u každého jedinca a každý je na zmenu inou mierou citlivý.

   Ak máte však podozrenie na kvalitatívnu vadu výrobku, obráťte sa na nás, prosím, na našich kontaktoch zákazníckeho servisu na info@lentiamo.sk, kde je možné dané balenie šošoviek reklamovať.

   Radi Vám na uvedenom kontakte budeme v tejto veci nápomocní a veríme, že si napokon u nás nájdete tie správne šošovky, ktoré Vám budú vyhovovať.

   Prajeme Vám príjemný deň.

   Odpovedať
 • Dusana S.

  Mam ten istý problem . Objednala som 90 ks balenie na Vase odporúčanie . Sosovky boli 50 % roztrhané . Trhali sa v oku . Nakoniec som ich vyhodila . Neponukajte tovar ako odporúčanie ak jeho kvalita nie je hodná nosenia. Skoda peňazí

  Odpovedať
  • Radka Lentiamo.sk

   Dobrý deň, Dusana,

   ďakujeme za Váš komentár, hoci nás mrzí, že Vám šošovky Lenjoy nevyhovujú a mali ste dočinenia s kvalitatívnou vadou tohto produktu, ktorá by však nemala byť pravidlom.

   Ak si kvôli vyššie uvedenému prajete dané balenie šošoviek reklamovať, obráťte sa na nás, prosíme, na našich kontaktoch zákazníckeho servisu na info@lentiamo.sk, a pošlite nám číslo šarže LOT z predmetného balenia.

   Radi Vám na uvedenom kontakte budeme v tejto veci nápomocní.

   Prajeme Vám príjemný deň.

   Odpovedať
 • Jarmila S.

  Tieto šošovky boli Vami ponúknuté ako alternatíva za SofLens. Vyskúšala som - bohužial, tak nekvalitné šošovky som ešte za 20 rokov nemala. Okraj šošovky sa pri nasadzaní roztrhol ( 2 ks z 4 ks ) , šošovky som počas dňa nepríjemne pociťovala v očiach ( musela som použiť viackrát kvapky hylo dual ) a po 8 hodinách v práci mi nakoniec jedna šošovka vypadla.

  Odpovedať
  • Radka Lentiamo.sk

   Dobrý deň, Jarmila,

   ďakujeme za váš komentár, hoci nás mrzí, že Vám šošovky Lenjoy nevyhovujú. Ak uvažujete o zmene značky šošoviek, odporúčame vždy poradiť sa vopred s Vašim očným špecialistom, ktorý Vám môže poskytnúť relevantnú konzultáciu k Vášmu prípadu.

   Ak máte však podozrenie na kvalitatívnu vadu výrobku, obráťte sa na nás, prosím, na našich kontaktoch zákazníckeho servisu na info@lentiamo.sk, kde je možné dané balenie šošoviek reklamovať.

   Radi Vám na uvedenom kontakte budeme v tejto veci nápomocní.

   Prajeme Vám príjemný deň.

   Odpovedať
 • Angelika B.

  Veľmi som nespokojná s týmto šošovkami. Taktiež som si ich kúpila ako odporúčanie e-shopu, čo bola veľká chyba. Niekoľko šošoviek sa mi pri naberaní z roztoku doslova roztrhlo. Konkrétne 3 šošovky, ktoré som mohla rovno hodiť do koša. Taktiež sa mi šošovka zlepila k sebe a nevedela som ju otvoriť a teda nasadiť a tiež mi jedna vypadla z oka. Reálne som len tak prišla o 6 šošoviek ktoré som ani nevyužila a mohla hodiť do koša. Ešte mi nejaké šošovky zostali v balení, ale som presvedčená o tom že aj tam budem mať nejaký problém. (Podotýkam že všetky šošovky som naberala pinzetou na šošovky). Každopádne neodporúčam kupovať tieto šošovky!.

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí, nie každému zmena šošoviek
   vyhovuje. Ak si ich želáte reklamovať, napíšte nám prosím na info@lentiamo.sk číslo objednávky, o ďalšom postupe Vás následne budeme informovať.
   Ďakujeme.

   Odpovedať
 • Dominik K.

  Neodporúčam tento typ, po pár hodinách začali byť nepríjemné v oku, človek by čakal, že 1-dňové šošovky po vybalení budú v oku TOP, ale opak bol realitou...
  Zakrivenie a priemer to isté ako SofLens 59, ktoré mi sedeli... Lenjoy boli ponúknuté ako tip z e-shopu, tak som vyskúšal...tiež mi skoro vypadla z oka ako vyššie v komentári, a to po pár hodinách v oku :/

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Ospravedlňujeme sa za problém, s ktorým ste sa stretli. Ak chcete reklamovať tovar, prejdite na https://www.lentiamo.sk/reklamacny-formular/1.html a postupujte podľa pokynov uvedených v osobitnom formulári.

   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

   Odpovedať
 • Jana

  Dobrý deň prajem.
  Tieto šošovky sú najlepšie aké som kedy mala. Som veľmi prekvapená. Totiž nosím okuliare už asi 15 rokov a za rovnako dlhý čas skúšať rozve typy a značky šošoviek. 1denne mesačne už som snáď vyskúšala všetko. Preto až nemôžem uveriť ze tieto šošovky sú to co moje oči toľké roky potrebovali. Vôbec nič ma neskriabe vydržím celý deň bez kvapka ia co oci. Super veľmi sa teším. Mam vysoké zakrivenie oka a tieto mi veľmi vyhovuju

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, sme veľmi radi, že Vám kontaktné šošovky Lenjoy vyhovujú. Prajeme pekný deň.

   Odpovedať
 • Lucia L.

  najhorsie sosovky, ake som kedy mala. prisernost, pre zachovanie dobreho mena vasho obchodu stiahnite tento odpad z predaja.

  cerstvo vybalena a nasadena sosovka prakticky okamzite v oku skriabe, a ked uz som to s nimi ako tak vydrzala par hodin, tak ako mi oko z toho slzilo, ta cocka mi pri zmurknuti normalne vypadla z oka.

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   daná situácia nás mrzí, kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú
   možnou alternatívou za šošovky:

   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, 1-DAY Acuvue
   TruEye, Proclear 1 day, SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily,
   Clear 1-day. Ako náhrada za iné kontaktné šošovky napr. s inou periódou výmeny určené nie sú.
   Veľa zákazníkov je s týmito kontaktnými šošovkami spokojných, výber je skutočne individuálny a nie každému zmena vyhovuje.

   Ak by ste mali zvyšné šošovky
   v zabalených blistroch k dispozícii, napíšte nám prosím na reklamacie@lentiamo.sk,
   obratom Vás o ďalšom postupe budeme informovať. Ďakujem za
   pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Zuzana T.

  Potrebujem šošovky
  P.O.- 6,5DS-0,5DC69
  L.O.-5,0DS-0,75DC99

  Je možné objednať aj s takýmto parametrami?

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,

   predpokladám, že ide o predpis na okuliare, resp. všeobecné vyšetrenie zraku (šošovky s cylindrom -0,50 sa nevyrábajú), podľa ktorého bohužiaľ nie je možné odporučiť značku a parametre šošoviek vhodné práve pre Vás.

   V tomto prípade je nutná aplikácia konkrétnej značky a parametrov šošoviek na základe vyšetrenia priamo u kontaktológa alebo očného lekára, mal by Vám odporučiť konkrétne šošovky a najprv poskytnúť skúšobný pár, iba tak zistíte, ako Vám vyhovujú.

   Takto na diaľku nie je možné určiť, ktoré šošovky budú vyhovovať a aká zmena parametrov je nutná.

   Odpovedať
 • Zuzana R.

  Dobrý večer, bolo by možné, aby ste mi zaslali skúšobný pár týchto šošoviek? Dioptrie - 2,75 a - 3,0. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Marie Lentiamo.sk

   Dobrý den,


   děkujeme za komentář. Rádi bychom Vám pomohli, avšak zkušební
   páry/vzorky čoček bohužel nemáme k dispozici. Tyto čočky bývají
   dostupné u očních lékařů a v optikách, kde zkušební čočky
   dostávají přímo od výrobců po samostatných neprodejných kusech. Tyto
   kusy by lékaři a optici měli poskytnout po každém měření pro kontaktní
   čočky, aby si jejich pacient vyzkoušel, zda naměřené parametry
   v čočkách budou oku sedět.


   U nás prodáváme čočky v baleních, jak vidíte na webu. Balení
   čoček dostáváme přímo od výrobců a k plnění krabiček nedochází
   v našem skladu. Pro zkušební páry bychom tedy museli některou z krabiček
   otevřít, čímž by se zbytek balení stal neprodejným.   Děkujeme za
   pochopení a přejeme krásný den.


   Odpovedať
 • Eva S.

  Dobrý deň,

  mám dve otázky.

  Prvá je, či sú tieto šošovky pre mňa vhodné aj v prípade, že som nikdy predtým nepoužívala jednodňové šošovky, vždy iba mesačné.

  Druhá otázka je tá, či v prípade, že mám od lekára odporúčané a zmerané, aby bolo zakrivenie na šošovkách 8,7 vhodné, aby som si objednávala šošovky so zakrivením 8,6. Pýtam sa vzhľadom k tomu, že som z tohto druhu šošoviek, resp. pri viacerých nenašla zakrivenie 8,7. Ďakujem, Eva

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   všeobecná alternatíva jednodenných šošoviek k šošovkám, ktoré Vám
   odporučil lekár, bohužiaľ daná nie je. Pri každej zmene značky a periódy
   výmeny sa o vhodnom type šošoviek musíte poradiť vždy s očným lekárom
   či optikom. Ten Vám najprv poskytne skúšobný pár napr. jednodenných
   šošoviek, je nutné mu povedať Vaše preferencie, iba tak zistíte, ako Vám
   iné šošovky vyhovujú.


   Jednodenné a napr. dvojtýždenné či mesačné šošovky sa líšia
   vlastnosťami, materiálom a podobne, takto na diaľku preto žiaľ nie je
   možné odhadnúť, ktoré šošovky by pre Vás boli vhodné. Nevhodne zvolené
   zakrivenie, priemer či kombinácia ostatných vlastností šošoviek môžu
   spôsobiť nepohodlie pri nosení, rezanie šošoviek v očiach a podobne.
   Ďakujem za pochopenie. Andrea


   Odpovedať
 • Mária H.

  Chcela som ušetriť ,ale v konečnom dôsledku som prerobila!Veľmi zlé šošovky ,putovali do koša nepoužiteľné!

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   daná situácia nás mrzí, kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú
   možnou alternatívou za šošovky:


   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, 1-DAY Acuvue
   TruEye, Proclear 1 day, SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily,
   Clear 1-day.


   Ak bolo dodržané minimálne zakrivenie a priemer, ktoré Vám odporučil na
   základe vyšetrenia lekár, bohužiaľ i napriek dodržaniu parametrov sa
   skutočne môže stať, že konkrétnemu nositeľovi šošovky vyhovovať
   nebudú, je to veľmi individuálne. Ak by ste mali zvyšné šošovky
   v zabalených blistroch k dispozícii, napíšte nám prosím na reklamacie@lentiamo.sk,
   obratom Vás o ďalšom postupe budeme informovať. Ďakujem za
   pochopenie. Andrea


   Odpovedať
 • Anonym

  Dobrý deň chcem sa opýtať ci môžem vymeniť šošovky ktoré teraz používam Multifokal - AIR OPTIX PLUS HYDRAGLYDE za Lenjoy 1 Day comfort? Moje dioptrie na šošovkách sú PWR +2 A MAX ADD +2,5

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort nie sú multifokálne, presbyopiu
   žiaľ nekorigujú, sú možnou alternatívou za:


   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, Proclear 1 day,
   SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily, Clear 1-day.


   Obávam sa, že v tomto prípade pre Vás šošovky Lenjoy vhodné žiaľ
   nebudú. Andrea


   Odpovedať
 • Soňa S.

  dobry den,
  potrebujem k sosovkam Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek) zakupit vodu na sosovky aky tip vody mi doporucujete?
  Dakujem
  sona

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú jednodenné, to znamená, že
   nový blister so šošovkou ráno otvoríte, šošovku nasadíte a večer ju
   vyhodíte, na starostlivosť o tieto šošovky roztok nepotrebujete. Počas
   používania sa tieto šošovky z očí nevyberajú a do puzdra s roztokom sa
   neukladajú. Andrea


   Odpovedať
 • Nikola

  Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať, či sú tieto šošovky vhodné na pár dní pri astigmatizme, dioptrie mám -1.75, cyl 100. Tri roky nosím iba okuliare, no teraz na pár dní na dovolenke by som chcela vyskúšať šošovky a po nej sa zas vrátim k okuliarom.

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   šošovky Lenjoy 1 Day Comfort nekorigujú astigmatizmus. Vhodné šošovky
   práve pre Vás musí odporučiť špecialista – ak ste šošovky nenosili,
   musí zmerať vhodné parametre, zakrivenie a priemer tak, aby Vám šošovky
   z oka nevypadávali a podobne, vyhnete sa tak tiež napr. začervenaniu očí
   nevhodne zvolenou značkou. Takto na diaľku nie je možné posúdiť, ktoré
   šošovky by Vám vyhovovali. Andrea


   Odpovedať
 • Miroslav

  Dobrý deň, ak si chcem šošovky zakúpiť kvôli kúpaniu a šnorchlovaniu na dovolenke pri mori je potrebné ich po každom kúpaní meniť alebo vydržia až pokiaľ si ich nedám dole pred spaním?

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   vhodnú značku šošoviek by Vám mal na základe vyšetrenia odporučiť
   špecialista. Ak by ste po kúpaní cítili znížený komfort a oči Vás
   svrbeli či začervenali, odporúčame na cesty pribaliť vhodné očné kvapky.
   Bližšie informácie o tejto téme nájdete v našich článkoch: https://www.lentiamo.sk/…sosovky.html https://www.lentiamo.sk/…sovkami.html


   Andrea


   Odpovedať
 • Daniel H.

  Dobrý deň, majú tieto šošovky Indikátor rub-líc?

  Odpovedať
  • Andrea Lentiamo.sk

   Dobrý deň,


   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort indikátor rub-líc
   nemajú. Andrea


   Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11111 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Dobrý kvalita, rýchle dodanie.
Výborný obchod
Rýchle dodanie.