Zľavy až do 15% na kontaktné šošovky Lenjoy

5,0/5 Hodnotenie

Prihlásenie

Slnečné okuliare cez okuliare

Ak máte dioptrické okuliare, je nosenie slnečných okuliarov cez okuliare jednoduchým a pohodlným spôsobom, ako chrániť oči pred škodlivým UV žiarením. Priliehavé slnečné okuliare, známe tiež ako slnečné krycie okuliare, pohodlne nasadíte na klasické okuliare bez toho, aby ste museli manipulovať s niekoľkými doplnkami. V spoločnosti Lentiamo nájdete tie najlepšie vhodné slnečné okuliare cez okuliare, ktoré vyhovujú vášmu štýlu a potrebám.

Výhody slnečných okuliarov cez okuliare

Slnečné okuliare cez okuliare majú mnoho výhod. Nakoniec, nosiť slnečné okuliare cez okuliare je správnym rozhodnutím. Pokiaľ vás zaujíma, ako fungujú slnečné okuliare cez okuliare, pozrite sa na niektoré z hlavných výhod nižšie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

  • Dostupné - slnečné okuliare cez okuliare na mieru sú cenovo dostupnou alternatívou slnečných okuliarov na predpis, ktoré môžu stáť rovnako ako bežné okuliare.
  • Odolné - pretože sú navrhnuté tak, aby sa dali nasadiť na existujúce okuliare, sú slnečné okuliare cez okuliare vyrobené z vysokokvalitných materiálov odolných proti nárazu. Sú navrhnuté tak, aby chránili vaše oči a okuliare a skvele sa hodia pri športe a ďalších vonkajších aktivitách.
  • Vysoká ochrana proti UV žiareniu - majú kvalitné šošovky s ochranou UV400, čo znamená, že chránia až pred 99 % škodlivého UVA a UVB žiarenia. Dizajn rámov navyše umožňuje lepšiu ochranu citlivej pokožky okolo očí.
  • Pohodlnié - slnečné okuliare cez okuliare poskytujú ochranu pred slnkom a bez nutnosti vymieňať jeden doplnok za druhý.

Ako zistiť veľkosť okuliarov cez okuliare

Rovnako ako iné slnečné okuliare sú aj slnečné okuliare cez okuliare určené predovšetkým na ochranu očí. Priliehajú tesne k vašim dioptrickým okuliarom, aby chránili oči zo všetkých uhlov. Ľahké materiály sa netrú ani nešmýkajú, takže sa správajú ako typické slnečné okuliare.

Pre zaistenie maximálneho pohodlia je nutné nájsť slnečné clony správnej veľkosti. Nájsť správnu veľkosť je tiež ľahké. Stačí zmerať výšku a šírku vašich súčasných dioptrických okuliarov v milimetroch. Väčšina padnúcich slnečných okuliarov cez okuliare by mala umožniť 2-3 mm priestoru medzi vašimi okuliarmi a slnečnými sklami

Tie najlepšie okuliare cez okuliare pre vás

Nosiť slnečné okuliare a dioptrické okuliare zároveň nebolo nikdy jednoduchšie. Lentiamo ponúka slnečné sklá, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu. Nájdete tu polarizačné slnečné okuliare cez okuliare v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Zaobstarajte si slnečné okuliare cez okuliare na rybárčenie, jazdu na bicykli, riadenie a ďalšie aktivity.

Je ľahké objednať si slnečné okuliare cez okuliare online a ešte jednoduchšie je začať ich nosiť. Pozrite sa na video nižšie a zistite, ako sa slnečné okuliare cez okuliare nasadzujú.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

  • Použitie

    Okuliare cez okuliare

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11066 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

super rychlo vybavena objednávka
Dobrý výber tovaru, rýchle dodanie
Ryche dodanie