Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Slnečné okuliare Polaroid

Prečo sú slnečné okuliare Polaroid tak populárne?

Najnovšie modely značky Polaroid patria k okuliarom, ktoré často odporúčajú odborníci. Hlavným rysom týchto slnečných okuliarov sú ich polarizačné okuliarové šošovky, ktoré eliminujú odrazy a zlepšujú viditeľnosť. Okrem toho môžu zvýšiť kontrast, čo ich robí v mnohých situáciách veľmi užitočnými.

Okuliare Polaroid sa odporúčajú šoférom a ľuďom, ktorí robia veľa outdoorových aktivít. Šošovky týchto okuliarov sú hnedé a nemenia prirodzené farby, čo je ďalšia dôležitá výhoda, ktorú musíte mať na pamäti.

Jednotlivé modely Polaroid sú označené číslom. Medzi najobľúbenejšie modely slnečných okuliarov patria Polaroid 4031, Polaroid 4030, Polaroid 5015, Polaroid P8346 a model Polaroid 4053.

Aký materiál sa používa na výrobu okuliarov Polaroid?

Slnečné okuliare Polaroid majú okuliarové šošovky vyrobené z odolného materiálu zvaného polykarbonát. Sú tenšie ako klasické plastové šošovky.

Z hľadiska odolnosti možno povedať, že polykarbonát je lepší ako plast. Navyše aj tie najlacnejšie modely značky Polaroid s polykarbonátovými okuliarovými šošovkami poskytujú maximálnu ochranu proti ultrafialovému žiareniu, čím za svoje peniaze dostanete tú najlepšiu kvalitu.

K akému štýlu sa slnečné okuliare Polaroid vlastne hodia?

Ďalšou dôležitou výhodou slnečných okuliarov Polaroid je univerzálnosť, s akou je možné ich spojiť s klasickým aj moderným oblečením. Nebojte sa doplniť svoj osobitý štýl o niektorý z modelov!

Okuliare Polaroid s kovovými rámami a dizajnom v štýle Aviator budú perfektné pre formálny i ležérny štýl.

Rôzne cenové hladiny okuliarov Polaroid, ich univerzálnosť a vynikajúca kvalita polykarbonátových šošoviek robí z týchto okuliarov obľúbenú voľbu žien a mužov na celom svete.

Ako si vybrať najvhodnejšie okuliare Polaroid pre typ svojej tváre

Mali by ste sa zaujímať aj o to, či sú vybrané okuliare vhodné aj pre váš typ tváre. Slnečné okuliare sú okamžite vidieť a môžu úplne zmeniť váš vzhľad. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, keď vyberáte ten správny model slnečných okuliarov Polaroid, aby ste sa uistili, že sa hodí k vášmu typu tváre.

Ak máte oválnu tvár, môžete sa považovať za šťastnú osobu, ​​pretože sa môžete rozhodnúť pre takmer akýkoľvek model okuliarov Polaroid, vrátane tých nadrozmerných. Ak máte okrúhlu tvár, odporúčame vám vyberať medzi geometrickými rámami. Ak je vaša tvár štvorcová, môžete sa rozhodnúť pre slnečné okuliare oválneho alebo okrúhleho tvaru. Štýl Aviator je vhodný pre akýkoľvek typ tváre. Nezabudnite dodržiavať potrebnú rovnováhu medzi tvarom a veľkosťou okuliarov a tvarom a veľkosťou tváre.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

  • Značka

    Polaroid

Načítať ďalšie produkty

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11089 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Dobrý výber aj služby.
v tomto eshope vždy rada nakupujem, veľmi dobre spracované užívateľské prostredie, bonusy k objednávkam, rýchla spätná väzba a dostupný tovar keď potrebujem :) som spokojná.
Som veľmi spokojná rýchle doručenie