Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

Prihlásenie

Slnečné okuliare Prada

Prečo si vybrať slnečné okuliare Prada?

Slnečné okuliare Prada sú módnym doplnkom od svetovo preslávenej značky so skúsenosťami s výrobou vysokokvalitných produktov so štýlovým dizajnom a preukázanou odolnosťou. Tieto štýlové doplnky sú symbolom kvality a luxusu a rešpektujú tradíciu značky Prada.

V tejto kategórii nájdete štýlové slnečné okuliare Prada, a to aj také, ktoré môžete využiť napríklad pri športe a vyzerať stále štýlovo. Výrobca tohto jedinečného doplnku sa rozhodol pre materiály najvyššej kvality, aby poskytol slnečným okuliarom mimoriadnu trvanlivosť a funkčnosť. Zaručujú maximálnu ochranu pred UV žiarením, čo z nich robí dobrú investíciu pre budúce zdravie vašich očí.

Aké výhody poskytujú slnečné okuliare Prada?

Slnečné okuliare Prada zaručujú maximálny stupeň ochrany pred UV žiarením, aby sa predišlo riziku poškodenia očí. Čím viac času trávite na čerstvom vzduchu bez toho, aby ste chránili oči pred ultrafialovými lúčmi, tým viac riskujete, že sa budete musieť v budúcnosti vysporiadať s očnými problémami. Niektoré vážne ochorenia, napríklad katarakta, môžu v extrémnych prípadoch viesť k strate zraku, najmä pokiaľ ide o vystavenie očí UV žiareniu príliš dlhú dobu.

Je preto vhodné zvoliť si slnečné okuliare, či už od Prady alebo inej známe značky, ktorá sa špecializuje na kvalitné výrobky, aby bola zaistená maximálna ochrana. Okuliare budú pôsobiť ako štít medzi ultrafialovými lúčmi a vašimi očami.

Kvalita slnečných okuliarov Prada

Je dôležité vybrať slnečné okuliare Prada podľa činnosti, ktorú sa v nich chystáte robiť. Najvhodnejšie okuliare budú v konkrétnej kategórii odporučené, pretože majú určité vlastnosti.

Prvá a najdôležitejšia je maximálna ochrana proti UV žiareniu, ktorú tieto slnečné okuliare ponúkajú. Materiály použité vo výrobnom procese sú najvyššej kvality, zabezpečujú ich pevnosť, odolnosť a maximálnu funkčnosť. Navyše, originálne slnečné okuliare Prada rešpektujú najprísnejšie štandardy kvality, takže si môžete byť istí, že volíte tie najlepšie okuliare pre bezpečie a zdravie vašich očí.

Čo by ste ešte mali vedieť o slnečných okuliaroch Prada?

Slnečné okuliare Prada prirodzene filtrujú určité množstvo ultrafialových lúčov. Plná ochrana je zabezpečená vďaka špeciálnej transparentnej povrchovej úprave látkou, ktorá je zabudovaná do okuliarových šošoviek týchto certifikovaných produktov.

Odporúča sa zvoliť hnedé alebo sivé okuliarové šošovky a rámy v správnej veľkosti pre váš typ tváre, aby ste mali istotu, že bude blokované aj svetlo prichádzajúce zo strán. Správne padnúce slnečné okuliare Prada vyrovnajú svetelné lúče, takže získate maximálnu ochranu pred UV žiarením bez toho, aby ste mali zhoršené videnie.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

  • Značka

    Prada

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11087 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

v tomto eshope vždy rada nakupujem, veľmi dobre spracované užívateľské prostredie, bonusy k objednávkam, rýchla spätná väzba a dostupný tovar keď potrebujem :) som spokojná.
Som veľmi spokojná rýchle doručenie
Všetko v poriadku ako vždy