Náš tovar môžete vyzdvihnúť neďaleko vašej lokality na výdajných miestach.

3200+ výdajných miest 

Prihlásenie

Reklamácie

Reklamácie vybavujeme obratom. Čakaním u nás nestratíte čas ani trpezlivosť.

Alebo jednoducho chcete tovar vrátiť v 30-dňovej lehote od zakúpenia?

Chcem vymeniť šošovku

Sú šošovky už vybalené? Od augusta 2012 je reklamácia dodaných šošoviek ešte jednoduchšia! Ak v dodanom balení nájdete viditeľne poškodenú šošovku, nemusíte nám ju posielať. Taktiež po Vás nebudeme chcieť, aby ste nám poslali prázdny blister na dôkaz toho, že v ňom šošovka nebola vôbec. Pre spracovanie reklamácie budeme potrebovať len kópiu potvrdenia o aplikácii kontaktných šošoviek (nie staršie ako jeden rok). Uchovajte si poškodenú šošovku v puzdre s roztokom a zaobstarajte fotografiu chybnej šošovky. Potom už len stačí, keď napíšete správu na e-mailovú adresu reklamacie@lentiamo.sk.

A čo s nerozbaleným balením kontaktných šošoviek? Ak žiadate o výmenu nerozbalených a nepoškodených kontaktných šošoviek, zašlite nám ich späť v ochrannom balení (bublinková obálka) a obratom dostanete nové. Zaplatíte iba poštovné pri zaslaní tovaru k nám. Ak je dôvodom reklamácie iba iná dioptrická diagnóza, môžete využiť aj náš program 365 dňovej garancie výmeny. Nerozbalené balenie kontaktných šošoviek Vám radi vymeníme.

Vidím so šošovkou rozmazane alebo ma v oku reže
Keďže kontaktné šošovky sú zdravotníckou pomôckou, akékoľvek rezanie alebo diskomfort v oku je potrebné čo najskôr konzultovať s očným lekárom. Je potrebné, aby šošovky, ktoré si objednávate, boli odporúčané očným špecialistom. V opačnom prípade Vám šošovky nemusia sedieť. K reklamácii budeme potrebovať potvrdenie od očného špecialistu, že objednané šošovky môžete nosiť (nie staršie ako jeden rok). Stačí, keď nám toto potvrdenie zašlete e-mailom.

Napíšte nám na e-mailovú adresu reklamacie@lentiamo.sk. Do e-mailu, prosím, uveďte tieto informácie:
1. Číslo objednávky
2. Informáciu, či sa jedná o výmenu, reklamáciu alebo vrátenie tovaru
3. Opis problému
4. Číslo LOT (číslo šarže, ktoré sa nachádza na krabičke, z ktorej reklamované šošovky pochádzajú)
5. Informácie, či je balenie otvorené alebo nerozbalené a nepopísané, v pôvodnom stave
6. Fotografiu reklamovaných šošoviek

 

Chcem vymeniť okuliare

A čo so slnečnými okuliarmi v prípade, že sa mi nehodia, nepáčia?
Ak žiadate o výmenu či vrátenie slnečných okuliarov, je možné tak urobiť v 30-dňovej lehote od prevzatia produktu. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

Tovar zašlite na adresu:

Optika Lentiamo 
Obchodná 554/27
811 06 Bratislava

Chcem vrátiť peniaze

Okrem reklamovanej kontaktnej šošovky nám prosím pošlite aj potvrdenie, ktorým kontaktológ potvrdil správnu aplikáciu šošoviek (nie staršie ako jeden rok). Jednoducho ho naskenujte alebo okopírujte a priložte k svojej správe. Prípadne zašlite meno a telefón na očného optika alebo lekára, ktorý vykonával aplikáciu šošoviek.


Vyplniť reklamačný formulár