Roztok Solunate 50 ml zdarma k Lenjoy Bi-weekly Aqua+

Prihlásenie

Rybárske slnečné okuliare

Často prehliadané, rybárske slnečné okuliare sú dôležitým doplnkom, ktorý chráni vaše oči a zlepšuje celkový zážitok z rybačky. Nielenže chránia vaše oči pred UV žiarením, ale tiež znižujú oslnenie pre lepšie videnie a môžu vás chrániť pred z radnými rybárskymi háčikmi, postriekaním a ďalšími.

Či už máte radi muškárenie v rýchlo sa pohybujúcich potokoch alebo lov kaprov v mútnych vodách, rybárske slnečné okuliare vám pomôžu dosiahnuť presnejšiu mušku. Použite ich na odstránenie rušivých odrazov a rozjasnenie tieňov, aby ste sa mohli sústrediť na navíjanie svojho najlepšieho úlovku.

Aké slnečné okuliare sú najlepšie na rybolov?

Najlepšie slnečné okuliare na rybolov sú odolné, pohodlné a majú špeciálne šošovky. Značky ako Oakley majú veľa polarizovaných modelov, ktoré sú obľúbenou voľbou medzi nováčikmi aj skúsenými rybármi. Bez ohľadu na to, akú značku preferujete, v dobrých rybárskych slnečných okuliaroch hľadajte tieto kľúčové prvky:

  • Polarizované šošovky – Polarizačné slnečné okuliare na rybolov redukujú oslnenie a odrazy od povrchov, ako je voda, zlepšujú ostrosť zraku a kontrast, čím uľahčujú pozorovanie rýb plávajúcich tesne pod hladinou vody.
  • Odolné materiály – Pohodlné a bezpečné nosenie je nevyhnutné, najmä pri dlhodobom používaní vo vlhkých alebo veterných podmienkach.
  • Vysoká UV ochrana – Ochrana pred škodlivým ultrafialovým žiarením je kľúčová pre udržanie vašich očí v bezpečí počas dlhých dní na vode. Na rybolov zvážte zrkadlové šošovky, ktoré znižujú množstvo svetla vstupujúceho do oka.

Aká farba polarizačných šošoviek je vhodná na rybolov?

Niektoré farby šošoviek budú fungovať lepšie v rôznych podmienkach a situáciách rybolovu. Či už rybačka v slanej vode alebo na pobreží rieky, výber správnej farby šošoviek môže veľa zmeniť. Pozrite sa na najlepšie farby šošoviek pre polarizované rybárske slnečné okuliare nižšie:

  • Hnedé šošovky – Hnedé alebo jantárové šošovky sú vynikajúce na rybolov v plytkej vode počas slnečných aj zamračených dní. Zvyšujú kontrast a zlepšujú vnímanie hĺbky, čo uľahčuje spozorovanie rýb. Tieto šošovky znižujú oslnenie a sú pohodlné na dlhodobé nosenie.
  • Sivé šošovky – Sivé šošovky sú všestranné a dobre fungujú v rôznych podmienkach, ako je tieň alebo jasné slnko. Znižujú oslnenie a poskytujú skutočné vnímanie farieb. To však znamená, že nie sú vhodné na lov v plytkej vode alebo na plochách, pretože nezvyšujú kontrast medzi farbami.
  • Modré šošovky – Modré šošovky alebo modré zrkadlové šošovky sú najlepšie v podmienkach jasného slnka. Sú obľúbené pri rybolove na voľnej vode alebo všade tam, kde je nadmerné oslnenie a odrazy, ako sú jazerá alebo oceány.
  • Zelené šošovky – Zelené šošovky sú ideálne na rybolov v sladkej alebo pobrežnej slanej vode. Zlepšujú farebný kontrast a zlepšujú vizuálnu čistotu pri slabom osvetlení, čo uľahčuje videnie rýb pod hladinou od skorého rána do neskorého dňa.

S nespočetným množstvom dostupných štýlov, farieb a kombinácií šošoviek môže byť náročné nájsť tie najlepšie rybárske slnečné okuliare. Pochopenie rozdielu medzi polarizovanými a zrkadlovými šošovkami vám tiež môže pomôcť urobiť správnu voľbu. Kvalitné rybárske slnečné okuliare sú nevyhnutnou súčasťou krabice s náčiním každého dôvtipného rybára.

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11097 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Spoľahlivý internetový obchod
Rýchle dodanie
Veľmi dobré ceny
Skvelé ceny
Rýchle doručenie
Dobrý výber
Dostupnosť tovaru
Rýchle doručenie