Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

Fotochromatické slnečné okuliare

Fotochromatické slnečné okuliare sú výnimočné vďaka svojej špičkovej technológii. Ich ochrana pred slnečným žiarením je vynikajúca, a napriek tomu si ani nevšimnete, že ide o slnečné okuliare. Je to vďaka samočinne zafarbovaciemu dizajnu šošoviek, ktorý sa aktivuje iba v jasnom svetle.

Čo sú fotochromatické šošovky a ako fungujú?

Fotochromatické šošovky, nazývané aj samozafarbovacie, bývajú vyrobené z minerálneho skla alebo vysokokvalitného plastu. Ale to samozrejme nie je všetko. Samozafarbovacie okuliare používajú jedinečnú technológiu, ktorá umožňuje slnečným okuliarom stmavnúť len pri vystavení slnečnému žiareniu.

Výsledkom je, že šošovky adaptívne na svetlo sú za normálnych svetelných podmienok číre. Stmavia sa iba za jasných svetelných podmienok v závislosti od intenzity slnečného svetla. Najlepšie zo všetkého je, že fotochromatické slnečné okuliare ponúkajú 100 % UV ochranu po celú dobu, bez ohľadu na to, v akej fáze sfarbenia sa nachádzajú. Chránia tak vaše oči po celý deň, po celý rok - vaše slnečné okuliare sa vždy prispôsobia svetelným podmienkam, a preto ponúkajú vynikajúce pohodlie pri nosení.

Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si nášho sprievodcu fotochromatickými slnečnými okuliarmi.

Fotochromatické okuliare: klady a zápory

Okrem celoročnej 100 % ochrany proti UV žiareniu ponúkajú fotochromatické slnečné okuliare niekoľko ďalších výhod. Fotochromatické okuliare vám ušetria peniaze. Nebudete si totiž musieť kupovať dvoje okuliare. Vďaka svojim čírym šošovkám, ktoré pri vystavení slnečnému svetlu iba stmavnú, fotochromatické šošovky nielen chránia pred UV žiarením, ale aj pred ďalšími škodlivými svetelnými vlnami, ako je napríklad modré svetlo vyžarované digitálnymi obrazovkami.

Chceli by ste príklad? Okuliare Ray-Ban Evolve ponúkajú dokonalú ochranu pred škodlivými UV lúčmi, svetlom z počítača a špinou alebo prachom.

Fotochromatické šošovky sú navyše dokonalým spoločníkom pre tých, ktorí bývajú trochu leniví alebo nedbalí. Pretože so samozafarbovacími okuliarmi môžete vidieť a pracovať perfektne doma aj vonku a obmedzujete riziko straty okuliarov.

Fotochromatické šošovky však majú jednu nevýhodu: blednú pomalšie ako tmavnú. V závislosti na značke a dizajne trvá 20 až 30 sekúnd, než sa šošovky vyjasnia.

Kde si môžem kúpiť fotochromatické slnečné okuliare?

Okuliare, ktoré sa premenia na slnečné, sú v tejto sezóne absolútnym hitom. Dôvod je, že sú fotochromatické okuliare k dispozícii v mnohých rôznych vyhotoveniach, farbách a tvaroch. Nech už vyznávate akýkoľvek štýl alebo trend, fotochromatické šošovky obľúbených značiek ako Ray-Ban doplnia akýkoľvek outfit. Prezrite si ponuku vysokokvalitných fotochromatických slnečných okuliarov, ktoré sú teraz k dispozícii na Lentiamo. Platíte len za produkt - my hradíme náklady na dopravu!

Typ

Značka

Typ skiel

Tvar rámu

Cena

Veľkosť

  • Typ skiel

    Fotochromatické

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

Výhodné ceny

Patríme medzi hlavných predajcov kontaktných šošoviek v Európe a vďaka tomu máme zaujímavé ceny pre každého.

Výdajné miesta

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest.

1 135 402 šošoviek na sklade

Máme viac ako 1 milión párov šošoviek k okamžitému odoslaniu.

 

Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € a objednávkach okuliarov značky Lentiamo

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,80 €, alebo dopravu už od 1,90 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

99 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 11092 recenzií). Prezrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Tovar vždy kvalitný, doručený v čas, komunikácia je veľmi efektívna, som maximálne spokojný.
všetko super, ale. Slabiny: dlhšie dodanie (do 5 dní)
Rýchle dodanie
Veľký výber