Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
-
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme ihneď.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
Okuliare vám odošleme ihneď.
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Popis produktu
Značka Uvex je synonymom nemeckej kvality a inovácie. Slnečné okuliare Uvex kombinujú športový dizajn s funkčným materiálom, vďaka čomu sú ideálnou voľbou na športové aktivity aj na každodenné nosenie.
Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803 sú unisex slnečné okuliare.
Rám okuliarov
- Biela farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a s čiernymi, svetlohnedými a svetlými blond vlasmi.
- Obdĺžnikové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte oválny alebo okrúhly typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý poskytuje veľkú odolnosť a pohodlie.
- Nastaviteľné nosové sedielka umožňujú jemne meniť polohu a prispôsobenie okuliarov, aby sa zabezpečilo väčšie pohodlie. Nastavenie nosových podložiek by mal vždy vykonávať skúsený optik, aby sa predišlo ich poškodeniu alebo zlomeniu.
Okuliarové šošovky
- Modré sklá okuliarov mierne zvyšujú kontrast a minimalizujú svetelné odrazy. Ocenia ich tiež tenisti, lebo zdôrazňujú kontrast žltej tenisovej loptičky a bieleho pozadia.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu.
- Okuliare majú fotochromatické šošovky, ktoré sa prispôsobujú meniacim sa podmienkam UV žiarenia. Vplyvom UV žiarenia šošovky počas niekoľkých sekúnd automaticky stmavnú a akonáhle sa intenzita UV žiarenia zníži, stávajú sa okuliarové šošovky opäť svetlejšími až čírymi podľa konkrétneho modelu okuliarov. UV ochrana zostáva počas týchto prechodov kompletne zachovaná. Samozatmavovacie šošovky poskytujú vynikajúcu ochranu v odlišných klimatických podmienkach aj v rôznych ročných obdobiach. Ďalšie informácie o fotochromatickej technológii nájdete v našom kompletnom sprievodcovi fotochromatickými šošovkami.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 3 (priepustnosť svetla 8 – 18%) – tmavý filter vhodný pre intenzívne slnečné žiarenie na pláži alebo v meste.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
133 mm Šírka
120 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Áno |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Tmavé okuliare vhodné na intenzívne slnečné lúče - kategória filtra 3 |
| Farba skiel: | Modrá |
| Výška očnice: | 52 mm |
| Šírka očnice: | 67 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Obdĺžnikové |
| Farba rámov: | Biela |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 133 mm |
| Dĺžka stranice: | 120 mm |
| Šírka mostíka: | 19 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Áno |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Nie |
| Ostatné | |
| Typ: | Unisex |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Uvex Sports |
| Použitie: | Šport |
| Šport: | Cyklistika, Beh, Turistika, Terénna cyklistika |
| Kód: | S5330318803 |
| Dostupné s dioptrickými šošovkami: | Nie |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Komentáre k Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803