Acuvue RevitaLens 360 ml s puzdrom
Aktuálne tento produkt nepredávame.
- Acuvue RevitaLens 2 x 360 ml s puzdrami – 21,19 € (Ušetríte 0,79 €)
- Acuvue RevitaLens 3 x 360 ml s puzdrami – 30,99 € (Ušetríte 1,98 €)
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o Acuvue RevitaLens 360 ml s puzdrom
Acuvue RevitaLens je nový viacúčelový roztok určený na starostlivosť o všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. S Acuvue RevitaLens získate rovnaké dezinfekčné vlastnosti ako pri použití peroxidového roztoku, avšak s komfortom a jednoduchosťou použitia roztoku viacúčelového.
Univerzálny dezinfekčný roztok Acuvue RevitaLens je určený na čistenie, dezinfekciu, zvlhčovanie, oplachovanie a uchovávanie kontaktných šošoviek. Roztok účinne odstraňuje povrchové usadeniny vrátane lipidov a proteínov, navyše je veľmi šetrný k očiam.
Acuvue RevitaLens sa vyrába pomocou modernej technológie, ktorá ponúka jedinečné dezinfekčné vlastnosti a zároveň poskytuje vynikajúce pohodlie pri nosení šošoviek počas celého dňa.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 535 g |
| Celkový objem: | 360 ml |
| Konzervanty: |
Alexidine Polyquaternium-1 |
| Výrobca: | AMO |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 19 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Ludo
Dakujem
Dobrý deň,
aktuálne čakáme na informáciu o termíne naskladnenia od dodávateľa,
ďakujem za pochopenie.