VašeŠošovky sa premenovali na Lentiamo – prečo a čo to znamená pre vás? Kliknite a dozviete sa.

1877     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Biofinity + špičkový BIO balzam na pery ZADARMO? Len do vypredania zásob!Úsmev prosím!

Máme pre vás totiž darček. K mesačným kontaktným šošovkám Biofinity vám zadarmo pribalíme špičkový švédsky balzam Booming Bob BIO s vysoko funkčným prírodným zložením, štýlovým dizajnom a sviežimi nevšednými príchuťami! Čo takýto rakytník alebo granátové jablko – nemáte chuť?

Stačí si objednať dve balenia po 6 šošovkách Biofinity, vrátane Multifocal, Toric alebo Energys a jeden balzam na pery podľa výberu je váš. Za štyri balenia vám pošleme balzamy na pery dva...a tak ďalej.


Objednať šošovky a získať BIO balzam na pery


Biofinity: zaostrené na vaše potreby

Švédsky balzam Booming Bob BIO získate zadarmo k týmto šošovkám:

  • Biofinity Multifocal (6 šošoviek) – šošovky , ktoré riešia potrebu rozdielnych dioptrií „na čítanie“ aj „na diaľku“, ak ich už máte.
  • Biofinity (6 šošoviek) – šošovky pre krátkozrakých alebo ďalekozrakých. Výborné do zamestnania, na šport, za kultúrou alebo len tak.
  • Biofinity Toric (6 šošoviek) – šošovky pre astigmatikov. Veľmi presne a stabilne sa usadzujú na oku a zaručujú tak ostré videnie.
  • Biofinity Energys (6 šošoviek) – šošovky špeciálne vytvorené pre prácu na digitálnych zariadeniach. Zmierňujú únavu z práce na počítači, tablete či mobilnom telefóne.

Počet BIO balzamov na pery je obmedzený, akcia platí len do vypredania zásob, tak s objednávkou neotáľajte.