Biotrue Multi-Purpose Flight Pack 100 ml s puzdrom
5,89 €
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o Biotrue Multi-Purpose Flight Pack 100 ml s puzdrom
Biotrue Multi-Purpose je viacúčelový roztok určený na čistenie, dezinfekciu, zvlhčovanie, oplachovanie a uchovávanie všetkých mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových.
Univerzálny roztok Biotrue Multi-Purpose využíva biologicky inšpirované vylepšenia – používa zvlhčovač, ktorého pH je vybalancované na porovnateľnú úroveň ako majú zdravé slzy, obaľuje šošovky zvlhčujúcou vrstvou pre pohodlnejšie nosenie a zachováva aktivitu niektorých prospešných proteínov, ktoré sú prítomné v slzách.
Biotrue Multi-Purpose napomáha udržať kontaktné šošovky zvlhčené až po dobu 20 hodín, a tým prispieva k vysokému komfortu pri nosení. Roztok Biotrue Multi-Purpose v sebe spája jedinečné inovácie inšpirované fyziológiou očí v kombinácii s duálnym systémom dezinfekcie.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Celkový objem: | 100 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Výrobca: | Bausch & Lomb |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Áno |
| Expirácia: | Najmenej 15 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáre k Biotrue Multi-Purpose Flight Pack 100 ml s puzdrom