OPTI-FREE PureMoist 90 ml s puzdrom
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Namiesto toho si môžete kúpiť OPTI-FREE Puremoist 90 ml s puzdrom v darčekovom balení.
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o OPTI-FREE PureMoist 90 ml s puzdrom
Viacúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je novým výrobkom firmy Alcon. Je určený pre všetky mäkké kontaktné šošovky, vrátane silikón-hydrogélových. Unikátne zloženie pomáha udržiavať vlhkosť na povrchu šošovky a zaisťuje komfort pri nosení najmä pre citlivé oči počas doby až 16 hodín. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzálny roztok, ktorý čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchováva kontaktné šošovky.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 160 g |
| Celkový objem: | 90 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobca: | Alcon |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Áno |
| Expirácia: | Najmenej 3 mesiace |
| Spotreba po otvorení: | 6 mesiacov |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Lucia B.
Dobrý deň,
ďakujeme za otázku. V krajnom prípade je možné kvapnúť do oka aj
roztok na šošovky, avšak účinnejšie a lepšie pri suchých očiach je
kvapkanie kvapiek, tzv. umelých sĺz.