ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s puzdrom
5,59 €
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s puzdrom
Roztok ReNu MultiPlus 120 ml od spoločnosti Bausch&Lomb je viacúčelový roztok s Hydranátom, určený na kompletnú starostlivosť o všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek. Tento viacúčelový roztok oplachuje, dezinfikuje a zároveň šošovky hydratuje a odstraňuje usadené proteíny a lipidy obsiahnuté v slzách. V zložení tohto roztoku je aj kyselina boritá, ktorá vyrovnáva narušené pH na kontaktných šošovkách. Látka Poloxamine odstraňuje vonkajšie zvyšky bunkových tkanív.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Celkový objem: | 100 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Výrobca: | Bausch & Lomb |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Áno |
| Expirácia: | Najmenej 20 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáre k ReNu MultiPlus Flight Pack 100 ml s puzdrom