Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 FT1280/S 52N 53
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Tiež sa vám môže páčiť
Popis produktu
Slnečné okuliare Tom Ford sú stelesnením dokonalého dizajnu, elegancie a jedinečného štýlu. Tom Ford je jednou zo súčasných ikon módneho priemyslu a jeho typický zmysel pre detail, osobitý štýl aj výber najkvalitnejších materiálov činí jeho kolekcii okuliarov výnimočnú.
Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53 sú unisex slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
- Hnedá farba rámov skvele ladí s teplým odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo tmavými blond vlasmi.
- Štvorcové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte okrúhly, oválny alebo trojuholníkový typ tváre.
- Rám okuliarov Bio-based je vytvorený pomocou biotechnológií, ktoré ponúkajú ekologickejšiu alternatívu k obvyklým materiálom, a to znížením používania neudržateľných plastov. Rám okuliarov je vyrobený z prírodných materiálov, ktoré majú nižšiu uhlíkovú stopu a sú preto šetrnejšie k životnému prostrediu.
Okuliarové šošovky
- Zelené sklá okuliarov zmierňujú intenzitu svetla a sú skvelá pre oči, pretože neovplyvňujú kontrast ani neskresľujú farby.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 3 (priepustnosť svetla 8 – 18%) – tmavý filter vhodný pre intenzívne slnečné žiarenie na pláži alebo v meste.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
- Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
146 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Tmavé okuliare vhodné na intenzívne slnečné lúče - kategória filtra 3 |
| Farba skiel: | Zelená |
| Výška očnice: | 43 mm |
| Šírka očnice: | 53 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Štvorcové |
| Farba rámov: | Hnedá |
| Materiál rámov: | Eko-friendly - Bio-based |
| Veľkosť: | L |
| Šírka: | 146 mm |
| Dĺžka stranice: | 145 mm |
| Šírka mostíka: | 19 mm |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Ostatné | |
| Typ: | Unisex |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Tom Ford |
| Použitie: | Móda |
| Kód: | FT1280/S 52N 53 |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Komentáre k Tom Ford Caine 02 FT1280 52N 53