Letný výpredaj slnečných okuliarov!

Prihlásenie

VašeŠošovky sú teraz Lentiamo


 

VašeŠošovky, váš obľúbený e-shop s okuliarmi, slnečnými okuliarmi a kontaktnými šošovkami, získava medzinárodný rozmer!

Už 13 rokov sa naša široká ponuka očných pomôcok a módnych rámov teší nespočetnému množstvu zákazníkov na Slovensku a v ďalších 16 krajinách. Vo zvyšku Európy nás naši zákazníci poznajú pod názvom Lentiamo.

Teraz chceme naše značky zjednotiť a dať im medzinárodný charakter. Nastal ten čas, aby sa VašeŠošovky zmenili na Lentiamo!

Vitajte na Lentiamo

Milujeme šošovky – kontaktné aj okuliarové. Naším cieľom je vyjadriť túto lásku zmysluplným názvom značky. Lentiamo má svoj pôvod v jednom z najromantickejších jazykov zo všetkých, v taliančine. „Lenti“ je taliansky výraz pre šošovky a „ti amo“ znamená „Milujem ťa“. Poznáte lepší spôsob, ako vyjadriť lásku k našim produktom?

Buďte pri tom, keď sa VašeŠošovky zmenia na Lentiamo!

Náš nový názov žiadnym spôsobom neovplyvní váš zážitok z nakupovania. Náš slovenský tím špecialistov starostlivosti o zákazníkov je naďalej k dispozícii, aby vám pomohol s nákupom a prípadnými otázkami. Taktiež vás ubezpečujeme, že váš účet a história nákupov sa nezmenia.

Malé pripomenutie na záver: Vedeli ste, že od mája budete môcť nakupovať v našej predajni Lentiamo v Bratislave a nechať si poradiť od našich odborníkov priamo na mieste?

Späť na homepage