AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s puzdrom
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s puzdrom
Roztok AOSEPT PLUS with HydraGlyde je roztok pre starostlivosť o všetky typy kontaktných šošoviek, vrátane silikón-hydrogélových. Je založený na princípe chemickej reakcie peroxidu vodíka, pri ktorej sú kontaktné šošovky zbavované usadenín, ďalších nečistôt a dezinfikované iba niekoľkohodinovou prebiehajúcou chemickou reakciou. AOSEPT PLUS s HydraGlyde v sebe spája výhody peroxidového roztoku AOSEPT PLUS a novej technológie HydraGlyde. To znamená, že výborne čistí a zároveň šošovky dokáže perfektne zvlhčiť a zaistiť tak dlhodobé pohodlie po celý deň. Čítajte pozorne príbalový leták. Nezneutralizovaný roztok nesmie prísť do styku s okom!
Ako používať peroxidový roztok AOSEPT® PLUS s HydraGlyde®
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 453 g |
| Celkový objem: | 360 ml |
| Konzervanty: | Nie |
| Výrobca: | Alcon |
| Používanie | |
| Typ: | Peroxidový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Áno |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 19 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Peroxidové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 10 ml |
Komentáre k AOSEPT PLUS s Hydraglyde 360 ml s puzdrom