Biotrue Multi-Purpose 300 ml s puzdrom
10,59 €
- Biotrue Multi-Purpose 2 x 300 ml s puzdrami – 20,39 € (Ušetríte 0,79 €)
- Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml s puzdrami – 29,99 € (Ušetríte 1,78 €)
Solunate multi-purpose
Ušetrite 2,13 € na každej fľaštičke!
- VÄČŠIE BALENIE
- VÄČŠIA HYDRATÁCIA
Podrobnosti o Biotrue Multi-Purpose 300 ml s puzdrom
Biotrue Multi-Purpose je viacúčelový roztok určený na čistenie, dezinfekciu, zvlhčovanie, oplachovanie a uchovávanie všetkých mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových.
Univerzálny roztok Biotrue Multi-Purpose využíva biologicky inšpirované vylepšenia – používa zvlhčovač, ktorého pH je vybalancované na porovnateľnú úroveň ako majú zdravé slzy, obaľuje šošovky zvlhčujúcou vrstvou pre pohodlnejšie nosenie a zachováva aktivitu niektorých prospešných proteínov, ktoré sú prítomné v slzách.
Biotrue Multi-Purpose napomáha udržať kontaktné šošovky zvlhčené až po dobu 20 hodín, a tým prispieva k vysokému komfortu pri nosení. Roztok Biotrue Multi-Purpose v sebe spája jedinečné inovácie inšpirované fyziológiou očí v kombinácii s duálnym systémom dezinfekcie.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 370 g |
| Celkový objem: | 300 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Boric Acid |
| Výrobca: | Bausch & Lomb |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 17 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáre k Biotrue Multi-Purpose 300 ml s puzdrom
Pridať otázkupoužívam kontaktné šošovky ColourVUE a stalo sa mi, že keď som ich uchoval cez noc v tomto roztoku Bio True, tak ráno som mal jednu šošovku zakalenú, vyzerá to, že toto zakalenie je trvalé. Inak používam roztok Horien, vtedy bolo všetko v poriadku a akurát keď som skúsil tento roztok tak sa mi to stalo. Je možné že tento roztok nie je určený na všetky šošovky a niektorým spôsobí zakalenie?
Dobrý deň,
s uvedenými roztokmi síce nemám vlastnú skúsenosť, ale vo
všeobecnosti, akýkoľvek roztok, ktorý je určený pre mäkké kontaktné
šošovky a je použitý v súlade s návodom, by nemal spôsobovať žiadne
poškodenie šošoviek.
roztok Biotrue nemá funkciu "No rub".
Ďakujem za odpoveď.
uvedený roztok je predovšetkým čistiaci a uchovávací. Síce sa tiež dá použiť na zvlhčenie šošoviek priamo na očiach, ale s obmedzeným účinkom. Lepšie Vám poslúžia k tomuto účelu určené zvlhčovacie kvapky. Veľmi osvedčené sú napr. kvapky Refresh či Hylocomod.
dakujem
Michael
rád by som sa spýtal, či je daný roztok Biotrue Multi-Purpose určený aj na uchovávanie silikón-hydrogelovych kontaktných šošoviek?
Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň,
roztok Biotrue je určený na kompletnú starostlivosť o všetky druhy
mäkkých kontaktných šošoviek vrátane
silikón-hydrogélových. Andrea