Prihlásenie

Ray-Ban Everglasses: Číre šošovky s filtrom modrého svetla

Vojtěch Brtinský

Z lekárskeho hľadiska skontroloval/a: Vojtěch Brtinský, Optometrista, 6. 1. 2021
Napísal/a: Leonie Bauer

Konečne sú tu, nové Ray-Ban Everglasses!

Špičková kolekcia počítačových okuliarov nastavuje nové štandardy na trhu s okuliarmi a môže sa pochváliť elegantným a módnym dizajnom, ktorý pristane každému štýlu a individuálnemu vkusu. Ak nepotrebujete korekciu očí, chcete však svoje oči chrániť, potom sú tieto nedioptrické okuliare pre vás to pravé!

Oční lekári, rovnako ako skutoční fanúšikovia Ray-Ban, milujú túto kolekciu okuliarov kvôli pokročilému filtru modrého svetla. Ten vám umožňuje používať počítač, mobilný telefón alebo televíziu každý deň bez poškodzovania očí.

A to nie je všetko. Prečítajte si viac o najnovšej inovácii od značky Ray-Ban na blogu VašeŠošovky!

Filter modrého svetla je zabudovaný priamo v šošovkách okuliarov Ray-Ban Everglasses

Dizajny okuliarov Ray-Ban vždy priťahovali pozornosť. Sú nadčasové, dostupné v mnohých farbách a ponúkajú vynikajúcu ochranu. Okrem módnych vzorov vyniká nová kolekcia Everglasses hlavne vďaka pokročilej ochrane proti modrému svetlu.

Keď si teda kúpite okuliare so šošovkami s filtrom modrého svetla z tejto kolekcie, získate nedioptrické počítačové okuliare, ktoré vás ochránia pred vlnami modrého svetla vyžarovaného digitálnymi obrazovkami.

Ray-Ban Everglasses pre ženy

Okuliare s filtrom modrého svetla pomáhajú znižovať únavu a pálenie očí, minimalizujú jas pre pohodlnejšie pozeranie a zlepšujú kontrast pre prirodzenejšie farby. Ponúkajú teda ochranu očí spolu s optimálnym vizuálnym komfortom. Filter modrého svetla Everglasses je navrhnutý tak, aby znižoval riziko namáhania očí minimalizáciou osvetlenia obrazovky a vnútorného osvetlenia. Kvalitné okuliare z tejto kolekcie blokujú 20 % modrého svetla medzi 380 a 450 NM (na základe súčasných vedeckých dôkazov).

To umožňuje všetkým dospelým a teenagerom, ktorí trávia veľa času pred digitálnymi zariadeniami, chrániť svoje oči.

Už si nemusíte robiť starosti s dlhými hodinami pred notebookom alebo tabletom – Ray-Ban Everglasses sú jediným doplnkom, ktorý potrebujete pri práci – a kdekoľvek v blízkosti digitálnych obrazoviek.

Ray-Ban Everglasses poskytujú 100 % ochranu proti UVA a UVB

Áno, čítate správne. Číre šošovky s filtrom modrého svetla z kolekcie Everglasses chránia vaše oči nielen pred modrým svetlom, ale aj pred slnečným žiarením. Dôvodom je, že majú vynikajúce UV filtre, ktoré sú nepretržite aktívne – bez ohľadu na to, či stojíte na prudkom slnku alebo vo svetlej miestnosti.

Ray-Ban Everglasses majú vysokokvalitné minerálne a polyamidové okuliarové šošovky

To nie je všetko. Kolekcia Everglasses vás nielen chráni pred slnečným žiarením a modrým svetlom. Jednou z ich najväčších výhod sú vysokokvalitné šošovky vyrobené z minerálneho skla a polyamidu. Neskresľujú obraz a sú a odolné proti poškriabaniu, takže sa môžete spoľahnúť na ich technickú dokonalosť a trvanlivosť.

Prehľad všetkých výhod čírych šošoviek Ray-Ban

Počítačové okuliare Ray-Ban s čírymi šošovkami ponúkajú

  • ochranu pred modrým svetlom, ktoré vyžarujú digitálne obrazovky
  • 100 % UVA a UVB ochranu
  • kvalitné šošovky odolné proti poškriabaniu
Ray-Ban Everglasses pre mužov

Tak na čo ešte čakáte? Objednajte si počítačové okuliare Ray-Ban na VašeŠošovky a užite si pohodlie z nákupu online za bezkonkurenčné ceny.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty