Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Rozmery rámov
  • Rozmery rámov
Farebné varianty
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Tiež sa vám môže páčiť
Lentiamo používa okuliarové šošovky tej najvyššej kvality od výrobcov Essilor a Omega
  • Odolná povrchová vrstva
  • Číre, pevné, ľahké
  • UV ochrana
    Naše šošovky poskytujú až 100 % ochranu pred škodlivým slnečným UV žiarením.
Popis produktu
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 sú dámske dioptrické okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Okuliarové rámy
  • Obdĺžnikové rámy sú ideálnou voľbou, ak máte oválny alebo okrúhly typ tváre.
Príslušenstvo
  • Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Potrebujete si pred nákupom zmerať zrak? Navštívte optiku Lentiamo v Bratislave.
Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.
Detail produktu
137 mm Šírka
140 mm Dĺžka stranice
42 mm Výška očnice
54 mm Šírka očnice
17 mm Šírka mostíka
Okuliarové šošovky
Výška očnice:  42 mm
Šírka očnice:  54 mm
Rám
Tvar rámu:  Obdĺžnikové
Typ rámu:  Celorámové
Farba rámov:  Hnedá
Druhotná farba rámu:  Zlatá
Materiál rámov:  Kov/Plast
Veľkosť:  M
Šírka:  137 mm
Dĺžka stranice:  140 mm
Šírka mostíka:  17 mm