OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml s puzdrami
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml s puzdrami
Novinka. Viacúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je novým výrobkom firmy Alcon. Je určený pre všetky mäkké kontaktné šošovky, vrátane silikón-hydrogélových. Unikátne zloženie pomáha udržiavať vlhkosť na povrchu šošovky a zaisťuje komfort pri nosení najmä pre citlivé oči počas doby až 16 hodín. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzálny roztok, ktorý čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchováva kontaktné šošovky. Roztok je bez krabičky.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1470 g |
| Celkový objem: | 1200 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobca: | Alcon |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 15 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 6 mesiacov |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 4 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Výhodné balíčky roztokov Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáre k OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml s puzdrami