OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s puzdrami
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Namiesto toho si môžete kúpiť Solunate Multi-Purpose 3 x 400 ml s puzdrami.
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s puzdrami
Roztok OPTI-FREE RepleniSH, vo výhodnom balení 3 × 300 ml je výrobkom firmy Alcon, určeným na starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky, vrátane silikón-hydrogélových. Hlavnou prednosťou tohto roztoku je moderná metóda tvorby a udržiavania vlhkosti medzi šošovkou a okom, vďaka ktorej sa môžete zbaviť nepríjemného pocitu „suchých očí“. Roztok OPTI-FREE RepleniSH je univerzálnym roztokom, ktorý čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchováva kontaktné šošovky.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1083 g |
| Celkový objem: | 900 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobca: | Alcon |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 14 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 6 mesiacov |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 3 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Výhodné balíčky roztokov Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáre k OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml s puzdrami
Pridať otázkuDobrý deň,
expirácia týchto roztokov je 10/2015.
Dobrý deň,
vhodný roztok na šošovky by Vám mal vždy odporučiť Váš kontaktológ.
Ak nemáte s roztokom, ktorý používate problémy, nie je dôvod
k jeho zmene.
Ondřej H.