Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
-
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme ihneď.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Popis produktu
Svetovo preslávená značka Ray-ban je právom považovaná za top značku medzi okuliarmi. Kolekcia okuliarov Ray-ban je zárukou vysokej kvality a nadčasového dizajnu a je dostupná v mnohých rôznych tvaroch a farbách. Ikonické slnečné okuliare Ray-ban sa tešia veľkej obľube aj medzi celebritami, vďaka čomu sa ich popularita rozšírila do celého sveta.
Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50 sú unisex slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
- Fialová farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a s čiernymi, sivými, bielymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Štvorcové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte okrúhly, oválny alebo trojuholníkový typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý poskytuje veľkú odolnosť a pohodlie.
Okuliarové šošovky
- Oranžové sklá okuliarov blokujú modré svetlo, ktoré je obvzlášť v zime veľmi intenzívne. Zvyšujú kontrast, zvýrazňujú detaily a zlepšujú videnie za šera.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z kvalitného minerálneho skla, ktorého nespornou výhodou je mimoriadna odolnosť proti poškriabaniu. Minerálne sklo tiež vyniká najlepšími zobrazovacími vlastnosťami medzi ostatnými materiálmi používanými pri výrobe okuliarových šošoviek.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 1 (priepustnosť svetla 43 – 80%) – veľmi málo zafarbené šošovky vhodné do slabšieho slnečného žiarenia alebo ako ochrana proti prachu a vetru.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
- Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
137 mm Šírka
150 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Veľmi jemne zafarbené okuliare na polooblačné dni - kategória filtra 1 |
| Farba skiel: | Oranžová |
| Výška očnice: | 40 mm |
| Šírka očnice: | 50 mm |
| Materiál skiel: | Minerálne sklo |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Štvorcové |
| Farba rámov: | Fialová |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 137 mm |
| Dĺžka stranice: | 150 mm |
| Šírka mostíka: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Ostatné | |
| Typ: | Unisex |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Ray-Ban |
| Použitie: | Móda |
| Kód: | RB2140 661313 50 |
| Dostupné s dioptrickými šošovkami: | Nie |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Komentáre k Ray-Ban Wayfarer RB2140 661313 50