Saint Laurent SL M95/F 005 56
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
-
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme do 3 pracovných dní.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
Okuliare vám odošleme do 3 pracovných dní.
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS
Popis produktu
Yves Saint Laurent je jedným z najvýznamnejších svetových módnych domov. Jednoduchosť tvarov, kreativita, cit pre detail, luxus a nevtieravý štýl sú základnými atribútmi tejto legendárnej značky. Kolekcia slnečných okuliarov Saint Laurent ponúka jedinečný dizajn, nevšedný farebné kombinácie a neobyčajnú nápaditosť s ohľadom na aktuálne módne trendy.
Saint Laurent SL M95/F 005 56 sú dámske slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
- Čierna farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Štvorcové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte okrúhly, oválny alebo trojuholníkový typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý poskytuje veľkú odolnosť a pohodlie.
Okuliarové šošovky
- Sivé sklá okuliarov zmierňujú intenzitu svetla a sú skvelá pre oči, pretože neovplyvňujú kontrast ani neskresľujú farby.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu.
- Vďaka jedinečnej technológii polarizačných skiel umožňujú okuliare perfektné videnie, odstraňujú nežiaduce odlesky a optimálne chránia zrak pred ultrafialovým žiarením. Zlepšujú rozlišovaciu schopnosť, hĺbku ostrosti a ľahké zaostrenie. Polarizačné okuliare filtrujú nebezpečné odlesky a biele odrazené svetlo. Sú teda bezpečné a vhodné najmä pre vodičov, cyklistov, lyžiarov, rybárov, ale aj ako módny doplnok pre každodenné nosenie.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 3 (priepustnosť svetla 8 – 18%) – tmavý filter vhodný pre intenzívne slnečné žiarenie na pláži alebo v meste.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
- Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
142 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Áno |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Tmavé okuliare vhodné na intenzívne slnečné lúče - kategória filtra 3 |
| Farba skiel: | Sivá |
| Výška očnice: | 49 mm |
| Šírka očnice: | 56 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Štvorcové |
| Farba rámov: | Čierna |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | L |
| Šírka: | 142 mm |
| Dĺžka stranice: | 145 mm |
| Šírka mostíka: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Ostatné | |
| Typ: | Dámske |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Saint Laurent |
| Použitie: | Móda |
| Kód: | SL M95/F 005 56 |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Andrea M.
YSL na boku okuliarov je striebroné alebo zlaté?
Ďakujem
ďakujeme za Váš komentár. Značka (logo) YSL na tomto modele okuliarov je striebornej farby.
Prajeme krásny deň.