SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s puzdrami
19,19 €
- SOLOCARE AQUA 3 x 360 ml s puzdrami – 27,99 € (Ušetríte 1,19 €)
- SOLOCARE AQUA 4 x 360 ml s puzdrami – 36,99 € (Ušetríte 1,39 €)
Podrobnosti o SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s puzdrami
Roztok SOLOCARE AQUA 2 × 360 ml s puzdrami je viacúčelový roztok od firmy Menicon. Je určený na čistenie, dezinfekciu, oplachovanie, uchovávanie a zvlhčovanie kontaktných šošoviek. Užívatelia ocenia najmä modernú metódu zvlhčovania, vďaka ktorej môžu kontaktné šošovky zostať dostatočne hydratované počas celého dňa. Nový typ patentného uzáveru. Nedotiahnutý uzáver má svoje opodstatnenie, nejedná sa o chybu. NEDOŤAHUJTE! Pri dotiahnutí je uzáver poškodený.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 906 g |
| Celkový objem: | 720 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Výrobca: | Menicon |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 26 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 2 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Výhodné balíčky roztokov Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 10 ml |
Komentáre k SOLOCARE AQUA 2 x 360 ml s puzdrami
Pridať otázkuDobrý deň,
ďakujeme za otázku. Áno, môže sa stať, že po nasadení šošovky Vás
oko štípe od roztoku, taktiež to však môže byť spôsobené tým, že oko
je trošku podráždené a šošovku pociťuje ako cudzí predmet. Ak štípanie
po krátkom čase pominie, nejedná sa o žiaden veľký problém.
Dobrý deň,
v prípade núdze si môžete roztok kvapnúť do oka aj na nasadenú
kontaktnú šošovku, avšak pre takéto prípady je lepšie mať doma „umelé
slzy“ – napr. kvapky MaxOpti Fresh 10 ml alebo Refresh či Horien Aqua
Comfort.
Roztok Renu alebo Horien mi vobec nesadli .Stale som mal pocit sucheko oka a nutilo ma na mrkanie niekedy sa mi az zahmlilo
Dobrý deň,
veľmi nás teší, že roztok SoloCare Aqua Vám vyhovuje. Tento pocit je
však individuálny, každému nositeľovi vyhovuje niečo iné.
Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu reakciu. Váš pripomienku prepošleme výrobcovi.
Dobrý deň,
roztok SoloCare Aqua je vicúčelový roztok a je určený na všetky druhy
mäkkých kontaktných šošoviek aj na silikón-hydrogélové.
kontaktné šošovky je vždy potrebné ihneď po vybratí z oka a následnom vyčistení uložiť do puzdra s roztokom. Šošovky, ktoré neboli uložené v roztoku, Vám neodporúčame ďalej nosiť. Šošovky prajvdepodobne vyschli.
áno, vysoké puzdro má rovnaké antibakteriálne vlastnosti ako puzdro nízke. Vysoké puzdra k roztokom ponúkame preto, lebo nám ich dodáva dodávateľ.
Katarína G.
viete mi prosím Vás povedať, kedy bude skladom šošovková voda Solo care?
Ďakujem. Pekný deň. Galová
Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Roztok bude skladem během
příštího týdne. Hezký den, Katka.