SOLOCARE AQUA 90 ml s puzdrom (bonus)
Tento produkt nie je možné kúpiť samostatne.
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o SOLOCARE AQUA 90 ml s puzdrom (bonus)
Roztok SOLOCARE AQUA 90 ml s puzdrom je viacúčelový roztok od firmy Menicon. Je určený na čistenie, dezinfekciu, oplachovanie, uchovávanie a zvlhčovanie kontaktných šošoviek. Užívatelia ocenia najmä modernú metódu zvlhčovania, vďaka ktorej kontaktné šošovky vydržia dostatočne hydratované počas celého dňa. Nový typ patentného uzáveru. Nedotiahnutý uzáver má svoje opodstatnenie, nejedná sa o chybu. NEDOŤAHUJTE! Pri dotiahnutí je uzáver poškodený.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 141 g |
| Celkový objem: | 90 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Áno |
| Spotreba po otvorení: | 3 mesiace |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Objem puzdra: | 1 x 10 ml |
Komentáre k SOLOCARE AQUA 90 ml s puzdrom (bonus)
Pridať otázkurada by som doplnila tento tovar k objednavke č.251324745 (ak je to este mozne). Dakujem velmi pekne :)
Dobrý deň,
roztok SOLOCARE AQUA 90 ml s puzdrom (bonus) som doplnila do Vašej
objednávky.
Dakujem :)
Dobrý deň,
roztok SoloCare Aqua je komplexný viacúčelový dezinfekčný roztok na
čistenie, oplachovanie, dezinfekciu, skladovanie, odstraňovanie
bielkovinového filmu všetkých mäkkých kontaktných šošoviek. Môže sa
používať aj na silikón-hydrogélové šošovky.
Dobrý deň,
Vašu objednávku odošleme poštou.
Richard M.
Ak je to možné, rád by som doplnil ešte tento roztok k objednávke č.1602029148.
Ďakujem.
Dobry den, dakujeme za Vas komentar. Na zaklade Vasho priania sme pridali
roztok k Vasej objednavke.
Prajeme Vam pekny den.