David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49
Popis produktu
Nechajte nové slnečné okuliare David Beckham, nech sa stanú vaším obľúbeným spoločníkom na leto. Získajte svoj model s dopravou zdarma pri objednávke nad 60 eur! Dizajn jednoduchej, ale vzrušujúcej kolekcie DB Eyewear splýva s ikonickým, nadčasovým duchom. Vďaka tomu sú okuliare dokonalým doplnkom pre milovníkov vintage a módy. Kolekcia slnečných okuliarov vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Safilo, jedným z popredných svetových výrobcov slnečných okuliarov, je vhodná pre každého silného muža, ktorý miluje klasický, osobitý letný vzhľad.
David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49 sú pánske slnečné okuliare.
Pozrite sa, ako vyzeráte v týchto slnečných okuliaroch pomocou funkcie virtuálnej skúšky.
Rám okuliarov
- Sivá farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a s ryšavými, sivými, bielymi alebo tmavými blond vlasmi.
- Okrúhle rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte hranatý alebo oválny typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý poskytuje veľkú odolnosť a pohodlie.
Okuliarové šošovky
- Červené sklá okuliarov blokujú modré svetlo, ktoré je obvzlášť v zime veľmi intenzívne. Zvyšujú kontrast, zvýrazňujú detaily a zlepšujú videnie za šera.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 2 (priepustnosť svetla 18 – 43%) – stredne tmavý filter vhodný do stredne silného slnečného žiarenia a na bežné nosenie.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
- Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
130 mm Šírka
145 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Stredne tmavé okuliare vhodné na bežné letné dni - kategória filtra 2 |
| Farba skiel: | Červená |
| Výška očnice: | 40 mm |
| Šírka očnice: | 49 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Okrúhle |
| Farba rámov: | Sivá |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 130 mm |
| Dĺžka stranice: | 145 mm |
| Šírka mostíka: | 24 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Ostatné | |
| Typ: | Pánske |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | David Beckham |
| Použitie: | Móda |
| Kód: | DB 1007/S 2W8 4S 49 |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Komentáre k David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49