Disney Princess Frozen II DPAA204 C71 17 43
Aktuálne tento produkt nepredávame.
Tiež sa vám môže páčiť
Lentiamo používa okuliarové šošovky tej najvyššej kvality od výrobcov Essilor a Omega
-
Odolná povrchová vrstva
Ku každému páru šošoviek pridávame zdarma antireflexnú úpravu. Povrchová úprava zabraňuje nežiaducemu oslneniu a chráni pred poškriabaním, vodou, prachom a šmuhami, takže okuliare môžete ľahko čistiť.
-
Číre, pevné, ľahké
Naše šošovky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré ponúkajú vynikajúcu optiku, odolnosť a pohodlie.
-
UV ochrana
Naše šošovky poskytujú až 100 % ochranu pred škodlivým slnečným UV žiarením.
Popis produktu
Disney je jednou z najväčších mediálnych a zábavných spoločností venujúcich sa detskému svetu. Okrem natáčania filmov, vydávania komiksov, knižiek a videohier, sa Disney zaoberá aj výrobou hračiek, detskej kozmetiky, oblečenia a doplnkov. Kolekcia okuliarov je inšpirovaná obľúbenými kreslenými postavičkami a je plná rozmanitých štýlov a hravých farebných kombinácií.
Disney Princess Frozen II DPAA204 C71 17 43 sú detské dioptrické okuliare.
Okuliarové rámy
- Fialová farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a s čiernymi, sivými, bielymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Okrúhle rámy sú ideálnou voľbou, ak máte hranatý alebo oválny typ tváre.
- Rám okuliarov je vyrobený z veľmi kvalitného plastu, ktorý ponúka vysokú odolnosť, pohodlné nosenie a výnimočný vzhľad.
- Celorámové okuliare sú najbežnejším typom rámov, skladajú sa z okuliarového stredu a páru straníc. Svojím nápadným dizajnom vám pomôžu zvýrazniť a dotvoriť váš štýl. K ich prednostiam patrí pevnosť, odolnosť, spoľahlivé uchytenie okuliarových šošoviek a predovšetkým ich ochrana pred poškodením. Tento druh rámu je vhodný pre všetky typy okuliarových šošoviek, vrátane tých s vyššou optickou mohutnosťou.
Príslušenstvo
- Okuliare dodávame s originálnym puzdrom. Farba puzdra a jeho vyhotovenie sa môžu líšiť.
Potrebujete si pred nákupom zmerať zrak? Navštívte optiku Lentiamo v Bratislave.
Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.
Detail produktu
113 mm Šírka
125 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Výška očnice: | 35 mm |
| Šírka očnice: | 43 mm |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Okrúhle |
| Typ rámu: | Celorámové |
| Farba rámov: | Fialová |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | XS |
| Šírka: | 113 mm |
| Dĺžka stranice: | 125 mm |
| Šírka mostíka: | 17 mm |
| Hmotnosť: | 65 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Slnečný klip: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Nie |
| Ostatné | |
| Typ: | Detské |
| Kategória: | Dioptrické okuliare |
| Značka: | Disney |
| Kód: | DPAA204 C71 17 43 |
Nikola B.
chcela by som sa spýtať, či by bolo možné okuliarky aj objednať do optiky a potom prísť s dcérkou vyskúšať. Dcerka uz okuliarky ma, ale momentálne má novy predpis. Dcerka si vybrala tieto frozen, ale chceli by sme ich niekde vyskúšať, ci sedia na type tváričky.
Ďakujem za info.
ďakujeme za Váš komentár. Áno, určite, okuliarky si môžete objednať a nechať doručiť na našu optiku Lentiamo v Bratislave s platbou pri prevzatí-na dobierku. Pri vyzdvihovaní objednávky si okuliarky môžete vyskúšať a až potom sa rozhodnete, či ich uhradíte alebo nie a budú nám vrátené naspäť na náš sklad. Ak by okuliarky sedeli a rozhodli ste sa ich uhradiť, môžete si priamo na našej optike nechať do nich následne vyhotoviť dioptrické sklá.
Ďakujeme a v prípade Ďalších otázok sme Vám k dispozícii.
Prajeme Vám krásny deň.