OPTI-FREE Express 355 ml s puzdrom
Tento produkt už nepredávame.
Namiesto toho si môžete kúpiť Solunate Multi-Purpose 400 ml s puzdrom.
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Výdajné miesta a boxy
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 € s GLS.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
-
Bonusový program
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Nechajte si objednaný tovar poslať do výdajného miesta alebo boxu.
Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta a boxy už od 1,70 €.
Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.
Podrobnosti o OPTI-FREE Express 355 ml s puzdrom
Roztok OPTI-FREE Express 355 ml s puzdrom je jedným z najpoužívanejších univerzálnych roztokov na mäkké kontaktné šošovky. Roztok kontaktné šošovky dezinfikuje, zvlhčuje a odstraňuje z nich rôzne usadeniny. Používa sa aj na oplachovanie a uchovávanie kontaktných šošoviek.
Parametre
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 429 g |
| Celkový objem: | 355 ml |
| Konzervanty: |
Polyquad Aldox |
| Výrobca: | Alcon |
| Používanie | |
| Typ: | Viacúčelový |
| Na tvrdé kontaktné šošovky: | Nie |
| Na mäkké kontaktné šošovky: | Áno |
| Cestovný: | Nie |
| Expirácia: | Najmenej 14 mesiacov |
| Spotreba po otvorení: | 6 mesiacov |
| Príslušenstvo | |
| Puzdier v balení: | 1 |
| Ostatné | |
| Kategória: |
Roztoky Príslušenstvo Viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky |
| Objem puzdra: | 2 x 4.2 ml |
Komentáre k OPTI-FREE Express 355 ml s puzdrom