Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218 223 S5309822218
Prečo nakupovať práve u nás?
Pretože pre vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný predajca
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
-
Všetko na sklade
Okuliare vám odošleme ihneď.
-
Doprava zdarma pri objednávkach nad 60 eur
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Predávame výhradne okuliare renomovaných značiek.
Okuliare vám odošleme ihneď.
Doručenie vašich dioptrických a slnečných okuliarov platíme my pri objednávkach nad 60 eur s dopravcom GLS.
Popis produktu
Značka Uvex je synonymom nemeckej kvality a inovácie. Slnečné okuliare Uvex kombinujú športový dizajn s funkčným materiálom, vďaka čomu sú ideálnou voľbou na športové aktivity aj na každodenné nosenie.
Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218 sú unisex slnečné okuliare.
Rám okuliarov
- Čierna farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a so svetlohnedými, čiernymi alebo svetlými blond vlasmi.
- Obdĺžnikové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte oválny alebo okrúhly typ tváre.
- Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý poskytuje veľkú odolnosť a pohodlie.
Okuliarové šošovky
- Sklá okuliarov sú číre, ale ochrana proti UV žiareniu je plne zabezpečená.
- Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu.
- Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 0 (priepustnosť svetla 80 – 100%) – bezfarebný alebo veľmi svetlý filter na ochranu pred vetrom a prachom, nie však pred slnkom.
Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Detail produktu
134 mm Šírka
120 mm Dĺžka stranice
| Okuliarové šošovky | |
|---|---|
| Polarizačné: | Nie |
| Zrkadlové: | Nie |
| Gradálne: | Nie |
| Fotochromatické: | Nie |
| Priepustnosť šošoviek a kategórie filtrov: | Športové okuliare bez ochrany proti slnku - kategória filtra 0 |
| Farba skiel: | Číra |
| Výška očnice: | 40 mm |
| Šírka očnice: | 80 mm |
| Materiál skiel: | Plast |
| UV filter 400: | Áno |
| Rám | |
| Tvar rámu: | Obdĺžnikové |
| Farba rámov: | Čierna |
| Materiál rámov: | Plast |
| Veľkosť: | M |
| Šírka: | 134 mm |
| Dĺžka stranice: | 120 mm |
| Šírka mostíka: | 16 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Nastaviteľné sedielka: | Nie |
| Flexi pánt: | Nie |
| Príslušenstvo | |
| Puzdro: | Nie |
| Čistiaca handrička: | Nie |
| Ostatné | |
| Typ: | Unisex |
| Kategória: | Slnečné okuliare |
| Značka: | Uvex Sports |
| Použitie: | Šport |
| Šport: | Golf, Cyklistika, Beh, Turistika, Terénna cyklistika |
| Kód: | 223 S5309822218 |
Sme na Instagrame!
Rada naviac:
Zistite svoj typ tváre a nájdite tak správne slnečné okuliare
Komentáre k Uvex Sportstyle 223 Black Grey/Clear S5309822218